​با استقبال از پویش کتاب‌قهرمان و رسیدن به چاپ 82:

«سرباز کوچک امام» صد هزارتایی شد

کتاب «سرباز کوچک امام» در نخستین دوره پویش «کتاب‌قهرمان» به چاپ هشتادودوم رسید تا جمع شمارگان آن از ابتدای انتشار تاکنون، از 102 هزار نسخه عبور کند.
«سرباز کوچک امام» صد هزارتایی شد
به گزارش خبرگزاری کتاب ایران(ایبنا)، به نقل از روابط عمومی مجمع ناشران انقلاب اسلامی، کتاب «سرباز کوچک امام» نوشته فاطمه دوست‌کامی نخستین‌بار در سال 1392 از سوی انتشارات پیام آزادگان منتشر شد. این کتاب 764 صفحه‌ای با قیمت 36 هزار تومان تا پیش از آغاز پویش «کتاب‌قهرمان»، طی پنج سال به چاپ سی‌ویکم و شمارگان 47 هزار و 500 نسخه رسیده بود.
 
با آغاز پویش کتاب‌خوانی «کتاب‌قهرمان» در آذرماه سال جاری، این کتاب با ویرایش جدید و کاهش حجم به 453 صفحه رسید و با قیمت ویژه 24 هزار تومان عرضه شد. کتاب خاطرات مهدی طحانیان با استقبال مخاطبان از این پویش، اکنون در طول سه ماه، با 55 نوبت تجدیدچاپ نسخه مربوط به پویش، با شمارگان 55 هزار نسخه به چاپ هشتادودوم رسیده است.
 
نخستین دوره پویش کتاب‌خوانی «کتاب‌قهرمان» به همت مجمع ناشران انقلاب اسلامی با همکاری انتشارات پیام آزادگان آغاز شده و همچنان در حال برگزاری است. این پویش با تکیه بر کتاب‌های باکیفیت، سعی در شناساندن قهرمانان ملی میهن اسلامی‌مان ایران دارد.
 
مهدی طحانیان در قالب این پویش تاکنون به 20 استان کشور سفر کرده و با حضور وی در برنامه‌های متعدد جشن امضا و شب خاطره، این کتاب مورد توجه مخاطب جوان و نوجوان واقع شده است. پیش‌بینی می‌شود استقبال علاقه‌مندان به ادبیات اسارت از داستان پرفراز و نشیب اسارت این نوجوان ایرانی همچنان ادامه داشته باشد.
 
پویش کتاب‌خوانی «کتاب‌قهرمان»، تا اسفند سال جاری ادامه خواهد داشت.
کد مطلب : ۲۷۲۰۵۵
http://www.ibna.ir/vdciwrarwt1ayu2.cbct.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما