دبیرخانه‌ جشنواره‌ فجر برگزار می کند

سمینار پژوهشی بررسی تئاتر پس از انقلاب اسلامی

سمینار پژوهشی «بررسی تئاتر پس از انقلاب اسلامی» به همت دبیرخانه‌ سی و هفتمین جشنواره‌ بین المللی تئاتر فجر و با سخنرانی معاون هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزار خواهد شد.
سمینار پژوهشی بررسی تئاتر پس از انقلاب اسلامی
به گزارش خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا) به نقل از روابط عمومی سی‌و‌هفتمین جشنواره بین المللی تئاترفجر، در این سمینار یک روزه که شنبه 6 بهمن ماه 1397 در تالار کنفرانس تئاتر شهر برگزار خواهد شد، 10 پژوهشگر منتخب، مقالات پژوهشی خود را ارائه خواهند کرد.

به گفته‌ مهدی حامد سقائیان، دبیر علمی سمینار پژوهشی بررسی تئاتر پس از انقلاب اسلامی این سمینار پژوهشی از 9 صبح آغاز و تا ساعت 18 ادامه خواهد داشت.

در این سمینار که با سخنرانی معاون امور هنری آغاز خواهد شد پژوهشگرانی همچون دکتر بهروز بختیاری، نیلوفر زارع، محمدرضا رسولی، پریسا کیومرثی، آیدا حق‌نژاد، حمیدرضا افشار، سیدحسین رسولی، سیدمحمد مداح حسینی، مرجان پورغلامحسین، میرمحمدرضا حیدری و غلامحسین دولت آبادی مقالات خود را ارائه می‌کنند. همچنین در پایان نشست موضوعی با عنوان «تئاتر ایران پس از انقلاب اسلامی» با حضور نصرا... قادری، دکتر مجید سرسنگی و دکتر مهرداد رایانی‌مخصوص برگزار خواهد شد. شرکت در این سمینار برای پژوهشگران و علاقمندان آزاد است.
 
این سمینار در ذیل برنامه‌های پیش بینی شده در بخش «چهل سالگی انقلاب اسلامی است» است که مدیریت آن را رضا صمدپور بر عهده دارد.
 
 
سی و هفتمین جشنواره‌ی بین‌المللی تئاتر فجر به دبیری نادر برهانی مرند از 22 بهمن تا 4 اسفند برگزار خواهد شد.
کد مطلب : ۲۷۰۹۸۳
http://www.ibna.ir/vdcg7z9xwak9uy4.rpra.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما