مریم نشیبا و سعید مجیدی در نشستی در کتابخانه‌ مرجع کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان درباره «صدا و بیان قصه‌گو و ترویج خواندن» سخن می‌گوید.
روایت مریم نشیبا درباره بیان قصه‌گو و ترویج خواندن
به گزارش خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا) به نقل از اداره کل هفتاد و سومین نشست توسعه و ترویج فرهنگ کتابخوانی دوشنبه ۲۴ دی برگزار می‌شود.

بر اساس خبر روابط عمومی و امور بین‌الملل کانون، علاقه‌مندان می‌توانند پای سخنان کارشناسانی بنشینند که با موضوع «صدا و بیان قصه‌گو و ترویج خواندن» تجربیات خود را به اشتراک می‌گذارند.

همچون روال همیشگی نشست‌ها پس از پایان سخنرانی، فعالان عرصه کودک، کتابداران، مربیان و علاقه‌مندان به طرح پرسش‌های خود خواهند پرداخت.

گفتنی است حضور علاقه‌مندان در نشست‌های توسعه و ترویج فرهنگ کتابخوانی آزاد است. در هر نشست موضوع‌های متنوعی مطرح شده و کارشناسان از زوایای مختلف به طرح دغدغه‌ها، رویدادها، نیازمندی‌ها و... در این حوزه می‌پردازند.

مریم نشیبا آموزگار و گوینده شناخته شده رادیو و تلویزیون است. وی به دلیل اجرای برنامه «شب‌به‌خیر کوچولو» که از سال ۱۳۶۹ از رادیو پخش شد از محبوبیت فراوانی در میان مخاطبان برخوردار است.

سعــید مجیـدی نیز کارشناس هنرهای آوایی وزارت آموزش و پرورش از ۱۳۹۵ تاکنون است. دو کتاب دانش صداسازی و خواندن (آوازخوانی) و تکنیک آواز از سوی این کارشناس ترجمه شده‌اند.

این نشست از ساعت ۱۴ تا ۱۶ دوشنبه ۲۴ دی 1397 در کتابخانه مرجع کانون پرورش فکری واقع در خیابان شهید بهشتی، خیابان خالداسلامبولی، پلاک ۲۴ برگزار خواهد شد.
کد مطلب : ۲۷۰۴۹۵
http://www.ibna.ir/vdceo78wnjh8fei.b9bj.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما