بیست‌و‌هفتمین دوره نمایشگاه کتاب دهلی‌نو با حضور جمهوری اسلامی ایران و عرضه 320 عنوان کتاب افتتاح شد.
افتتاح نمایشگاه کتاب دهلی‌نو با حضور ایران
به گزارش خبرگزاری کتاب ایران‌(ایبنا) به نقل از روابط عمومی موسسه نمایشگاه‌های فرهنگی ایران، این نمایشگاه با حضور هزار ناشر از هندوستان و 30 کشور خارجی از 15 تا 23 دی در حال برگزاری است.

نمایشگاه بین‌المللی کتاب شارجه به عنوان مهمان ویژه در نمایشگاه حضور دارد. بیست و هفتمین دوره نمایشگاه کتاب دهلی‌نو دارای بخش‌هایی از قبیل ناشران عمومی، بازرگانی، تکنولوژی، علوم اجتماعی، کتاب‌های الکترونیک، کودک و نوجوان، ناشران هندی زبان و بین‌الملل است.

موسسه نمایشگاه‌های فرهنگی ایران در غرفه‌ای به مساحت 18 مترمربع و با نمایش بیش از 320 عنوان کتاب در زمینه‌های مختلف از قبیل هنر، ایران‌شناسی، گردشگری، ادبیات کلاسیک و معاصر و کودک و نوجوان شرکت کرده است.

معرفی نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران در قالب بروشور و کاتالوگ، دعوت از ناشران شرکت‌کننده در نمایشگاه برای حضور در سی‌و‌دومین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران، معرفی نشر ایران، معرفی طرح «گرنت» به منظور تسهیل در امر فروش کتاب‌های ایرانی، عرضه بروشور «نگاهی اجمالی به صنعت نشر در ایران» به زبان انگلیسی مشتمل بر معرفی مراکز اطلاع‌رسانی کتاب در عرصه بین‌المللی، معرفی اتحادیه‌ها و تشکل‌های نشر و آژانس‌های ادبی ازجمله فعالیت‌هایی است که در مدت حضور ایران در این نمایشگاه دنبال می‌شود.
 
از جمهوری اسلامی ایران علاوه بر موسسه نمایشگاه‌های فرهنگی ایران، رایزنی فرهنگی جمهوری اسلامی ایران و انتشارات «سوره مهر» نیز در نمایشگاه حضور دارند و در غرفه ایران به معرفی کتاب‌های خود و رایزنی جهت تبادل کپی‌رایت می‌پردازد.
کد مطلب : ۲۷۰۱۵۷
http://www.ibna.ir/vdcjiye8auqeavz.fsfu.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما