سومین دوره از جایزه ادبی «ریحانه» ویژه شعر و داستان در تهران، شیراز و شهرستان مُهر برگزار می‌شود.
جایزه ادبی «ریحانه» فراخوان داد
به گزارش خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا)، دبیرخانه جایزه ادبی «ریحانه» با بیان این خبر اعلام کرد: از تاریخ ۱ تا ۷ اسفندماه ۱۳۹۷ سومین دوره از جایزه ادبی «ریحانه» مرکز اسلامی فاطمیه (س) برگزار خواهد شد که طی آن کلیه علاقه‌مندان، شاعران و داستان‌نویسان می‌توانند آثار ادبی خود را بر اساس محورهای مشخص‌شده، به دبیرخانه جایزه ارسال کنند.   

جایزه ادبی «ریحانه» دربرگیرنده  سه محور اصلی: ۱. حضرت فاطمه زهرا(س)؛ زندگی فردی و خانوادگی؛  ۲. حضــرت فـاطمه زهـرا(س)؛ جـامعه اسـلامـی؛ ۳. حضــرت فـاطمه زهــرا(س)؛  معــارف دینـی است و بنا بر اعلام، به نیت ۱۴ معصوم، ۱۴ جایزه به برگزیدگان شعر و داستان اهدا خواهد شد. بر این اساس و بر پایه داوری آثار رسیده، به سه اثر برتر در هر یک از بخش‌های شعر و داستان جوایزی اهدا خواهد شد و از ۴ اثر در هر بخش تقدیر خواهد شد.  

آخرین مهلت ارسال آثار ۲۴ دی‌ماه ۱۳۹۷ و زمان اعلام نتایج نهـایی ۲۵ بهمن‌ماه ۱۳۹۷ عنوان شده است. علاقه‌مندان می‌توانند آثار خود را به نشانی: 
reyhanehadabi۹۷@gmail.com ارسال کنند و یا برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره‌های: ۰۹۰۲۷۱۱۶۹۹۰ / ۳۸۲۱۳۳۷۲- ۰۷۱ تماس بگیرند.

جایزه ادبی «ریحانه» توسط مرکز اسلامی فاطمیه (س) و با همکاری معاونت خانواده و امور بانوان ریاست‌جمهوری، معاونت فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، استانداری فارس، اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی مرکز فارس، شهرداری شیراز، سازمان اسناد و کتابخانه ملی مرکز فارس، آستان مقدس احمدی و محمدی، انجمن فرهنگ و ادب شیراز و برخی نهادها و سازمان‌های دیگر برگزار می‌شود.
کد مطلب : ۲۶۹۶۱۰
http://www.ibna.ir/vdcb89b5grhb00p.uiur.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما