کودکان و نوجوانان می‌توانند هشتم آذرماه به دیدار فرهاد حسن‌زاده، نامزد نهایی جایزه هانس کریستین اندرسن، بروند.
دیدار با نامزد نهایی جایزه هانس کریستین اندرسن
به گزارش خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا) انتشارات افق هشتم آذرماه در نشستی پذیرای فرهاد حسن‌زاده، نویسنده نام‌آشنای حوزه کودک و نوجوان است. حسن‌زاده در این نشست ساده و صمیمی با علاقه‌مندان آثارش ضمن دیداری صمیمانه گفت‌وگو خواهد کرد.
 
فرهاد حسن زاده، جزء پنج نامزد نهایی جایزه هانس کریستین اندرسن 2018 و از اعضای هیئت مؤسس انجمن نویسندگان کودک و نوجوان، متولد فروردین ماه ۱۳۴۱ در آبادان است. او فعالیت حرفه‌ای خود را از سال ۱۳۶۸ آغاز کرده  و در كنار همكاری با مطبوعات كودك و نوجوان (سروش نوجوان، سروش كودك، آفتابگردان، كيهان بچه‌ها و...) به شكلی جدی وارد عرصه ادبيات كودك و نوجوان شده است. وی تا کنون آثار زیادی در زمینه‌های گوناگونی چون رمان، افسانه، داستان کوتاه، داستان بلند، فانتزی، طنز و زندگینامه به بازار نشر ارائه داده که بیشتر این آثار در حوزه کودک و نوجوان بوده است.
 
از جمله آثار وی می‌توان به ماشو در مه (رمان نوجوان)، روزنامه سقفی همشاگردی (مجموعه طنز برای نوجوانان)، عشق و آینه (مجموعه داستان)، همان لنگه کفش بنفش (داستان کودک)، بندرختی که برای خودش دل داشت (داستانک)، لبخندهای کشمشی یک خانواده‌ خوشبخت (مجموعه داستان)، خنده به شرط قلقلک (شعر طنز برای نوجوانان) اشاره کرد.
 
علاقه‌مندان برای حضور در این نشست می‌توانند از ساعت ۱۶ تا ۱۸ پنج‌شنبه (هشتم آذرماه ۹۷) به فروشگاه کتاب افق واقع در خیابان انقلاب، کنار سینما سپیده، نبش کوچه‌ اسکو  مراجعه کنند.
کد مطلب : ۲۶۸۲۹۷
http://www.ibna.ir/vdcb9wb5zrhb05p.uiur.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما