منتخبی از کتاب‌ها و نشریه‌های فارسی و غیرفارسی با موضوع قصه‌گویی در قالب نمایشگاهی در کتاب‌خانه مرجع کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان در معرض دید علاقه‌مندان قرار گرفت.
برپایی نمایشگاه «اگر می‌توانستم» با موضوع قصه‌گویی
به گزارش خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا) در نمایشگاه «اگر می‌توانستم» کتاب‌خانه مرجع کانون ویژه‌ ماه آذر ماه ٥۸ عنوان کتاب و نشریه به نمایش گذاشته شده که از این میان ۱۲ عنوان به کتاب غیرفارسی، ۴۴ عنوان به کتاب فارسی و ۲ عنوان به نشریه‌ غیرفارسی اختصاص یافته است.
 
بر اساس گزارش روابط عمومی و امور بین‌الملل کانون، «چه کسی آقای صورتی را می‌شناسد»، «قصه‌بازی»، «ماه مهربان»، «آن‌چه مادران قصه‌گو باید بدانند»، «آلبالوهای بهشت رسیده‌اند»، «شب‌ به‌خیر فرمانده»، «قصه‌های صلح»، «۲۰ افسانه‌ ایرانی»، Creative»»، «WITH PUPPETS»، «RAISING VOLCES»، «SNOW WHITE and ROSE RED» و... از جمله آثار به نمایش در آمده  است.
 
کتاب‌خانه مرجع کانون هر ماه منتخبی از آثار فارسی و غیرفارسی خود را با موضوع‌های مختلف در قالب نمایشگاهی در معرض دید علاقه‌مندان قرار می‌دهد.
 
این نمایشگاه به مناسبت برگزاری بیست‌ویکمین جشنواره بین‌المللی قصه‌گویی کانون در روزهای پایانی آذر و هم‌زمانی آن با شب یلدا به نمایش کتاب‌هایی با موضوع قصه‌گویی اختصاص یافته است.

نمایشگاه «اگر می‌توانستم» از اول تا پایان آذر ۱۳۹۷ روزهای شنبه تا چهارشنبه از ساعت ۸ صبح تا ۱۶ در کتاب‌خانه‌ مرجع کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان واقع در خیابان شهید بهشتی، خیابان خالد اسلامبولی، پلاک ۲۴ پذیرای علاقه‌مندان است.
کد مطلب : ۲۶۸۲۱۳
http://www.ibna.ir/vdcjvoe8tuqem8z.fsfu.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما