بنیاد شعر و ادبیات داستانی به علاقه‌مندان داستان‌نویسی برای ثبت‌نام در «دوازدهمین دوره متمرکز آموزش داستان‌نویسی آل‌جلال» فراخوان داد.
فراخوان ثبت‌نام در دوره آموزش داستان‌نویسی آل‌جلال
به گزارش خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا)، بنیاد شعر و ادبیات داستانی ایرانیان در فراخوانی، خبر از برگزاری دوره جدید آموزش داستان‌نویسی جلال داد. در متن این فراخوان آمده:
 
از همه علاقه‌مندان به داستان‌نویسی دعوت می‌شود در «دوازدهمین دوره آموزشی آل‌جلال»  ثبت‌نام کنند که به مدت سه روز در نیمه‌دوم آذر‍‌ماه در تهران برگزار می‌شود.

علاقه‌مندان می‌توانند تا پایان روز چهارشنبه 30 آبان به نشانی jalal97.adabiatirani.com  مراجعه کرده و با تکمیل برگه ثبت‌نام و ارسال یک داستان کوتاه 500 تا 2000 کلمه‌ای برای شرکت در این دوره آموزشی اعلام آمادگی کنند.

به دلیل محدودیت در تعداد شرکت‌کنندگان، آثار ارسالی توسط کارشناسان بنیاد بررسی شده و منتخبان برای حضور در دوره پذیرش خواهند شد. 

ثبت‌نام فقط از طریق درگاه اینترنتی صورت می‌گیرد. برای دریافت اطلاعات و جزییات بیشتر، شماره تلفن ۸۸۳۲۲۳۹۹ داخلی ۲۰۱ در ساعت اداری پاسخگو خواهد بود.

گفتنی است، بنیاد شعر و ادبیات داستانی طی چهار سال گذشته، یازده دوره سه‌روزه آموزش داستان‌نویسی آل‌جلال در شهرهای تهران، مشهد، پارس‌آبادمغان و بیش از سی کارگاه یک روزه در شهرهای مختلف کشور برگزار کرده است که شرکت‌کنندگان این دوره‌ها توانسته‌اند به هشت دوره پیشرفته داستان کوتاه و رمان راه پیدا کنند.
 
 
 
 
کد مطلب : ۲۶۷۰۹۷
http://www.ibna.ir/vdci3yaryt1aqu2.cbct.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما