کارنامه نمایشگاه‌های کتاب استانی با برپایی هم‌زمان دو نمایشگاه درگرگان و سنندج دنبال می‌شود.
برگزاری همزمان دو نمایشگاه کتاب استانی در سنندج و گرگان
به گزارش خبرگزاری کتاب ایران(ایبنا) و به نقل از روابط عمومی موسسه نمایشگاه‌های فرهنگی ایران، سیصد و شصت و دومین و سیصد و شصت و سومین نمایشگاه‌های کتاب استانی از 18 تا 23 مهرماه به‌صورت هم‌زمان در دو استان گلستان و کردستان برپا می‌شود. 

در دوازدهمین نمایشگاه کتاب استانی گلستان 467 ناشر از استان‌های مختلف کشور در کنار 15 ناشر این استان باعرضه 73 هزار و 640 عنوان کتاب حضور دارند و بیش از 25 برنامه جنبی شامل رونمایی و نقد کتاب، برگزاری کارگاه و نشست‌های ادبی و کتاب‌خوانی و بزرگداشت شخصیت‌های فرهنگی استان به اجرا درمی‌آید.

موسسه نمایشگاه‌های فرهنگی ایران برای این نمایشگاه برنامه حمایتی از 12 کتاب‌فروشی استان و اختصاص 650 میلیون تومان بن خرید کتاب را در دستور کار قرار داده است که از طریق بانک عامل مستقر درنمایشگاه در بین بازدیدکنندگان توزیع می شود.

در هشتمین نمایشگاه بزرگ استانی کردستان هم 362 ناشر داخلی و نمایندگان ناشران در کنار 10 ناشر استانی و 52 ناشر لاتین بیش از 73 هزار و 500 عنوان کتاب عرضه می‌کنند.

اجرای 21 برنامه جنبی شامل نشست‌های تخصصی بررسی شعر و ادب کردی، کارگاه‌های آموزشی و برگزاری شب‌شعر و داستان، رونمایی کتاب، اجرای نمایش‌های خیابانی و نمایش آثار هنری به مرحله اجرا درخواهد آمد.

برای این نمایشگاه هم در کنار برنامه حمایت از 16 کتاب‌فروشی استان 600 میلیون تومان بن خرید کتاب برای اقشار مختلف مردم این استان اختصاص‌یافته است.

دوازدهمین نمایشگاه کتاب استانی گلستان در محل دائمی نمایشگاه بین‌المللی این استان در گرگان و هشتمین نمایشگاه کتاب استانی کردستان در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی استان در سنندج از 18 تا 23 مهر برپا می‌شود.
کد مطلب : ۲۶۶۱۲۸
http://www.ibna.ir/vdccieqi42bqes8.ala2.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما