مدیرعامل صندوق اعتباری هنر در نشست با مدیرعامل خانه کتاب گفت: سامانه یکپارچه دسترسی به خدمات صندوق طراحی می‌شود.
نشست مشترک مدیرعامل و مدیران صندوق اعتباری هنر با مدیرعامل خانه کتاب
به گزارش خبرگزاری کتاب ایران‌(ایبنا) به نقل از روابط عمومی صندوق اعتباری هنر، در ادامه سلسله نشست‌‌‌های مدیرعامل صندوق اعتباری هنربا مدیران بخش‌های مختلف وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و روئسای صنوف فرهنگی و هنری، با هدف هم‌افزایی و همفکری بیشتر پیرامون ارائه هر چه بهترخدمات به اهالی قلم این نشست با حضور مدیرعامل، مدیران صندوق اعتباری هنر و نیکنام حسینی‌پور، مدیرعامل خانه کتاب برگزار شد.

سیدحسین سیدزاده، مدیرعامل صندوق اعتباری هنر در این جلسه ضمن ارائه گزارشی از فعالیت‌های صندوق اظهار داشت: صندوق اعتباری هنر در چهار بخش بیمه تأمین اجتماعی، بیمه تکمیلی، طرح تکریم و کمک مستمری و تسهیلات به بیش از از 54 هزار از هنرمندان، نویسندگان و روزنامه‌نگاران خدمات خود را ارائه می‌دهد.

مدیرعامل صندوق اعتباری هنر با اشاره به گسترش خدمات الکترونیک به‌عنوان یکی از مهمترین اهداف صندوق گفت: اجرایی کردن قانون دسترسی آزاد به اطلاعات و بسط و گسترش خدمات دولت الکترونیک ازجمله اهداف پیش رو صندوق اعتباری هنراست. در این رابطه در سال گذشته سامانه بیمانو طراحی و راه‌اندازی شد. بیش از 150 هزار درخواست تاکنون در این سامانه بارگذاری شده است که از نظر صرفه‌جویی در کاغذ، کاهش مراجعات حضوری بسیار قابل توجه است.

ایشان افزود: سامانه بیمانو می‌تواند الگوی خوبی برای کاربرد فناوری اطلاعات در سایر حوزه‌های فرهنگ و هنر کشور باشد.

سیدزاده در ادامه اظهار داشت: سامانه یکپارچه دسترسی  به خدمات صندوق به جامعه فرهنگ، هنر و رسانه کشور در حال راه اندازی است و به زودی از این سامانه بهره‌برداری می‌شود.

در این جلسه بر تعمیق روابط خانه کتاب با صندوق اعتباری هنرتأکید شد. همچنین مدیرعامل خانه کتاب ومدیران صندوق اعتباری هنر، گزارشی از فعالیت‌های انجام شده و نقطه نظرات خود را بیان کردند.
کد مطلب : ۲۶۵۴۷۷
http://www.ibna.ir/vdciywaryt1aq52.cbct.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما