شانزدهمین دوره نمایشگاه کتاب ارومیه شب گذشته (25 شهریور) به کار خود پایان داد. بر اساس پژوهش صورت گرفته از بازدیدکنندگان، کتاب‌های علوم انسانی درصدرفروش این نمایشگاه قرارگرفته است.
کتاب‌های علوم‌انسانی در صدر فروش نمایشگاه ارومیه قرار گرفت
به گزارش خبرگزاری کتاب ایران‌(ایبنا) به نقل از روابط عمومی موسسه نمایشگاه‌های فرهنگی ایران، شانزدهمین نمایشگاه کتاب ارومیه از 20 تا 25 شهریور در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی این شهر برگزار شد.

کتاب‌های علوم‌انسانی با 31 درصد مورد توجه بازدیدکنندگان قرارگرفته است. بعد ازآن به ترتیب کتاب‌های کودک و نوجوان با 24 درصد، کتاب‌های آموزشی و کمک‌آموزشی با 22 درصد، کتاب‌های علوم پزشکی با 12 درصد، کتاب‌های هنر با 9.5 درصد و کتاب‌های فنی و مهندسی با 7.5 درصد در رتبه‌های دیگر قرار دارند.

در شانزدهمین نمایشگاه کتاب ارومیه 264 ناشر از سراسر کشور در سه سالن مجزا، در 216 غرفه، 65 هزار و 983 عنوان کتاب را به نمایش گذاشتند. از استان آذربایجان غربی 12 ناشر در نمایشگاه حضور داشتند و 9 کتاب‌فروشی از استان با ستاد برگزاری نمایشگاه همکاری کردند. مبلغ 450 میلیون تومان بن یارانه‌ای خرید کتاب با تخفیف 20 درصد به این نمایشگاه اختصاص‌یافته بود.
کد مطلب : ۲۶۵۴۱۵
http://www.ibna.ir/vdca6mnum49niy1.k5k4.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما