آخرین نشست ادبی «یک‌شنبه‌های کتاب» با حضور سیامک گلشیری در فرهنگسرای گلستان برگزار می‌شود.
آخرین یکشنبه‌های کتاب با «سیامک گلشیری»
به گزارش خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا) در آخرین نشست یک‌شنبه‌های کتاب کتابخانه گلستان سیامک گلشیری مهمان برنامه خواهد بود و کتاب‌های «ملاقات با خون‌آشام»،«شبح مرگ» و «جنگل ابر» از آثار این نویسنده معرفی و بررسی خواهد شد.

علاقه‌مندان می‌توانند در این برنامه که یک‌شنبه 25 شهریورماه در فرهنگسرای گلستان برگزار می‌شود، سوالات و نظرات خود را پیرامون این مجموعه‌ها با نویسنده در میان بگذارند.

سیامک گلشیری در بیست و دوم مرداد ماه ۱۳۴۷در یک خانواده فرهنگی در اصفهان متولد شد. دوران کودکی را در اصفهان سپری کرد و سپس در شش‌سالگی به همراه خانواده، به سبب تغییر شغل پدر، به تهران مهاجرت کرد. گلشیری فعالیت ادبی‌اش را از سال ۱۳۷۰ آغاز کرد. اولین داستان کوتاه او به نام «یک شب، دیروقت» در ۱۳۷۳، در مجله آدینه به چاپ رسید و پس از آن داستان‌های زیادی در مجلات مختلف ادبی، نظیر آدینه، گردون، دوران، کارنامه، زنده رود، زنان، کلک و چندین و چند مقاله در روزنامه‌های مختلف به چاپ رساند و سرانجام در ۱۳۷۷ اولین مجموعه‌داستانش با عنوان از عشق و مرگ منتشر شد.

براساس خبر روابط عمومی مراکز فرهنگی هنری منطقه 8 و فرهنگسرای گلستان «یک‌شنبه‌های کتاب» نشست‌های معرفی و بررسی کتاب و دیدار چهره به چهره با نویسنده‌های کشور است که با حضور نویسندگان منتخب در حوزه‌های مختلف و علاقه‌مندان به حوزه ادبیات و نشر در کتابخانه‌های منطقه 8 برگزار می‌شود. در این نشست‌ها، علاوه بر برپایی نمایشگاه کتاب، کتاب‌های تازه‌نشر معرفی و از نویسندگان تقدیر شد.

علاقه‌مندان می‌توانند عصر یک‌شنبه 25 شهریور ماه ساعت 17 به نشانی تهران، فرهنگسرای گلستان واقع در نارمک، میدان هلال احمر، خیابان گلستان، فرهنگسرای گلستان مراجعه کنند. 
 
کد مطلب : ۲۶۵۲۶۹
http://www.ibna.ir/vdch-mniw23n-id.tft2.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما