طاهره ایبد، نویسنده کودک و نوجوان معتقد است نوجوانان علاقه‌مند به داستان‌نویسی باید ریاضی خود را تقویت کنند چرا که چارچوب داستان ناخود آگاه با فرمول‌های ریاضی رابطه دارد.
ایبد: برای تقویت داستان‌نویسی مساله ریاضی حل کنید
به گزارش خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا) به نقل از اداره‌کل روابط عمومی و امور بین‌الملل کانون، طاهره ایبد در جمع اعضای مراکز کانون پرورش فکری چهارمحال و بختیاری گفت: واژه‌ها و کلمه‌ها ابزار دیگر داستان‌نویسی است و پرهیز از تقلید و تکرار، امری مهم برای پیشرفت و رسیدن به ایده‌های نو است.

وی که به منظور حضور در برنامه دوپنجره و نشست نقد و بررسی کتاب «خانواده آقای چرخشی» به شهرکرد سفر کرده بود در این‌باره یادآور شد: توجه به مسایل زیست محیطی توجه به روح زندگی است و هدف اصلی داستان این کتاب تاکید به موضوع محیط زیست و اجتماع است.

نویسنده کودکان و نوجوانان که در چهارمین روز از شهریور1397 مهمان اعضای مراکز کانون استان در مراکز فرهنگی هنری مجتمع شهرکرد و سورشجان بود اضافه کرد: یکی از کارکردهای ادبیات واژه سازی است و واژه‌های جدید می‌تواند در خدمت داستان باشد.

در این نشست هم‌چنین اعضای کانون به خوانش آثار ادبی خود پرداختند و دیدگاه‌های ایبد را در مورد آثارشان شنیدند.

اجرای برنامه‌های شاهنامه‌خوانی، موسیقی زنده، پرسش و پاسخ در زمینه‌ی عناصر داستان‌نویسی و... از دیگر برنامه‌های اجرا شده در این سفر بود.
کد مطلب : ۲۶۴۷۲۹
http://www.ibna.ir/vdchikniw23n-qd.tft2.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما