انتشارات نظام‌الملک با هدف ارتقا ادبیات و فراهم ‌آوردن زمینه رشد نویسندگان اقدام به برگزاری مسابقه داستان‌نویسی با عنوان «خاطرات گمشده» کرده است.
مسابقه داستان‌نویسی «خاطرات گمشده» فراخوان داد
به گزارش خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا)، انتشارات نظام‌الملك ناشر تخصصي كتاب هنر و ادبيات در راستاي فعاليت‌هاي نشر و ترويج ادبيات معاصر خود و جهت فراهمآوردن زمينه‌هاي رشد و شكوفايي و معرفي نويسندگان؛ جهت شركت در اولين فراخوان داستان كوتاه خود با عنوان «خاطرات گمشده» دعوت مي‌نمايد:
 
شرايط و بخش‌هاي فراخوان به شرح زیر است:
 
1-  داستان كوتاه كودكان و نوجوانان. نويسندگان اين بخش در رده سني 8 تا 18 سال مي‌باشند. داستان‌ها با موضوع آزاد و موضوع ويژه «روياها و كابوس‌ها». ( كليه داستان‌ها بايد تا 2000 كلمه باشند).
 
2- داستان نويسندگان بزرگسال. در دو موضوع «خاطرات گمشده» و موضوع ويژه « كودك و نوجوان» . (كليه داستان‌ها بايد تا 2000 كلمه باشند).
 
3-    آثار ارسالي قبلا نبايد منتشر شده باشند.
 
در فرآيند بررسي آثار ارسالي، آثاري كه بعد از داوري به مرحله نهايي راه مي‌يابند در چند مجلد انتشار خواهند يافت. (براي نشر هر اثر انتخابي، مبلغ يك ميليون ريال از مؤلف دريافت خواهد گرديد.)
 
مهلت ارسال آثار تا 15 شهريور 1397 مي‌باشد. لطفا مشخصات دقيق خود را به همراه شماره تماس و نشاني، به همراه اثر ارسال فرماييد.
 
جهت ارتباط با انتشارات نظام‌الملك از طريق زير مي توانيد اقدام نماييد:
 
-  ارسال به نشاني الكترونيك: nezamolmolk.publisher@gmail.com
 
-  ارسال به نشاني: تهران، خيابان انقلاب، خيابان 12فروردين، كوچه مهر، پلاك16، كدپستي:1314813813
 
- ارسال به نمابر:  66413515 
 
-  جهت برقراري ارتباط مي‌توانيد از طريق تماس با دفتر انتشارات 66400160 و يا ارسال پيام به صفحه اينستاگرام انتشارات نظام الملك اقدام فرماييد.
 
 
 
 
کد مطلب : ۲۶۴۱۷۴
http://www.ibna.ir/vdcbzab5arhb08p.uiur.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما