کمک هزینه خرید ۲۵درصدی کتاب‌های تالیفی

آغاز ثبت‌نام کتابفروشی‌ها در طرح تابستانه کتاب

ثبت‌نام کتابفروشی‌ها در طرح «تابستانه کتاب ۹۷» از یکشنبه (۲۱ مردادماه) در سراسر کشور آغاز می‌شود.
آغاز ثبت‌نام کتابفروشی‌ها در طرح تابستانه کتاب
به گزارش خبرگزاری کتاب ایران‌(ایبنا) کتابفروشی‌های سراسر کشور می‌توانند از یکشنبه (۲۱ مردادماه) تا شنبه ۲۷ مردادماه با مراجعه به سایت www.ketab.ir نسبت به ثبت نام در طرح تابستانه کتاب ۹۷ اقدام کنند.
 
نهمین دوره طرح‌های حمایتی از کتابفروشی‌ها با عنوان (تابستانه کتاب۹۷) از سه شنبه ۳۰ مردادماه در کتابفروشی‌های عضو طرح در سراسر کشور آغاز و در تهران به مدت ۷ روز و در سایر شهرها و شهرستان­ ها به مدت ۱۰ روز کتاب‌های تالیفی با کمک هزینه خرید ۲۵درصد و کتاب های ترجمه با کمک هزینه خرید ۱۵درصد عرضه می شود.
 
حداکثر یارانه اختصاصی به هر کتابفروشی، میزان و درصد مشارکت کتابفروشی‌ها در تخصیص یارانه براساس اعتبار کلی طرح تعیین و قبل از شروع طرح اعلام خواهد شد.
 
در این طرح سقف مجاز خرید برای هر خریدار حداکثر ۱.۰۰۰.۰۰۰ریال (صدهزار تومان)است و مدت زمان تسویه حساب طرح  با کتابفروشی ها، حداقل ۶ ماه خواهد بود.
 
کتابفروشی‌های عضو طرح عیدانه کتاب ۱۳۹۷، جهت تایید شرکت در طرح تابستانه نیاز به ثبت نام مجدد ندارند و کافی است با مراجعه به پنل کاربری خود شرایط شرکت در طرح را تایید و اطلاعات خود را کنترل و ویرایش کنند.
 
با توجه به محدود بودن بودجه طرح تابستانه کتاب، سقف یارانه پس از تعیین و اختصاص افزایش نخواهد یافت. بنابراین کتابفروشانی که تمایل دارند پس از پایان اعتبار به صورت مشارکتی و با پرداخت ۵۰ درصد یارانه، فروش را ادامه دهند آمادگی خود را اعلام کنند.
کد مطلب : ۲۶۴۱۶۴
http://www.ibna.ir/vdcaiynuy49ni61.k5k4.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما