فرهنگسرای سرو، رونمایی از کتاب «کرکس دوم» را روز سه‌شنبه، 26 تیرماه با حضور مرجان حصیرچی نویسنده کتاب و جمعی از علاقه مندان به حوزه شعر و ادبیات فارسی برگزار می کند.
رونمایی از «کرکس دوم» در فرهنگسرای سرو
به گزارش خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا)، بر اساس اعلام روابط عمومی فرهنگسرای سرو با هدف ترویج مفاهیم ادبی و ایجاد زمینه‌های علاقه‌مندی جوانان به ادبیات و شعر فارسی، رونمایی از کتاب «کرکس دوم» را روز سه‌شنبه، 26 تیرماه با حضور مرجان حصیرچی نویسنده کتاب از ساعت 17 در سالن فرهنگسرای سرو به همراه جلسه نقد و بررسی برگزار می‌کند.

«کرکس دوم» شامل 22 داستان کوتاه در ژانرهای مختلف اجتماعی، روانشناسانه، دفاع مقدس است که در 114 صفحه تألیف و توسط انتشارات «حدیث قلم» و با حمایت صندوق قرض الحسنه گروه مرکزی هنرمندان داستان نویس به چاپ رسیده است. این اثر الهام‌گرفته از داستان واقعی یک دختر بچه سودانی در حال مرگ است که در برابر دیدگان یک عکاس اروپایی، با یک کرکس مقابله می‌کند و سرانجام تسلیم او می‌شود.

«زنی در خیمه»، «مادر مردم»، «کفش‌های کتانی» ، «همبازی»، «مهمونی فلسفی»، «دوچشم قهوه‌ای» ، «گزارش» و.. از جمله اسامی داستان‌ها در این مجموعه داستان است.

در آیین رونمایی این کتاب، کارشناس و  مجری «افسانه زندی» نویسنده و خالق آثار «راز اثیر» و «مادران چشم به راه» بوده و منتقدین جوانی از جمله  منیژه قاسمی، ناهید خوش صورت، افسانه طباطبایی مدنی، شکوفه عمویی تبریزی، آتوسا زندی، افسانه طباطبایی، دنیا تفرشی، ستاره کاشف، محبوبه غفاری، اشرف چیره دست،  مهدی تعمیرجو و هادی زاهدی نیز حضور دارند که محتوا و ادبیات کتاب را با حضور علاقه‌مندان به چالش خواهند کشید.

این برنامه با مشارکت کانون ادبیات داستانی سرو برگزار شده و حضور عموم علاقه‌مندان در برنامه آزاد  است. علاقه‌مندان جهت شرکت در این برنامه می‌توانند به فرهنگسرای سرو واقع در خیابان ولی عصر(عج)، ضلع شمالی پارک ساعی، کوچه ساعی دوم مراجعه و یا جهت کسب اطلاعات بیشتر با تلفن گویای 88881879  تماس حاصل نمایند.
کد مطلب : ۲۶۳۲۳۴
http://www.ibna.ir/vdchxxnik23n-id.tft2.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما