​همزمان با چهلمین سال پیروزی انقلاب اسلامی ایران؛

اختصاص بخش ویژه بیستمین همایش کتاب سال حوزه به موضوع انقلاب اسلامی

همزمان با چهلمین سال پیروزی انقلاب اسلامی ایران، بخش ویژه بیستمین همایش کتاب سال حوزه به موضوع انقلاب اسلامی ایران، اختصاص داده شد.
اختصاص بخش ویژه بیستمین همایش کتاب سال حوزه به موضوع انقلاب اسلامی
به گزارش خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا)، به نقل از دبیرخانه همایش کتاب سال حوزه، حجت‌الاسلام والمسلمین مقیمی حاجی، دبیر این همایش گفت: همزمان با چهلمین سال پیروزی انقلاب اسلامی ایران، در بیستمین دوره کتاب سال حوزه، برترین آثار علمی مرتبط با موضع «انقلاب اسلامی ایران» انتخاب شده و از صاحبان آن‌ها تجلیل می‌شود.
 
وی افزود: نویسندگان حوزه‌های علمیه داخل و خارج کشور که کتابی از آن‌‌ها در یکی از سال‌های 1387 تا 1397 برای نخستین‌بار منتشر شده باشد، می توانند در بخش ویژه «انقلاب اسلامی» این همایش شرکت کنند.
 
دبیر کتاب سال حوزه، درباره نحوه شرکت در این همایش بیان کرد: نویسندگان حوزوی، پس از مراجعه به سایت همایش به نشانی www.ketabehowzeh.ir و ثبت‌نام اینترنتی، باید دو نسخه از اثر خود را به نشانی قم، جمکران، بلوار انتظار، مرکزمدیریت حوزه‌های علمیه ، دبیرخانه همایش کتاب سال حوزه  ارسال کنند.
 
مقیمی حاجی تلفن شماره  02537255890 (داخلی 603-605 ) و پیام‌رسان داخلی به نشانی (@ketabehowzeh) را برای پاسخگویی به سؤالات علاقه‌مندان معرفی کرد.
 
پس از پایان فرایند ارزیابی علمی آثار رسیده، برترین آثار مکتوب حوزویان، بهمن ماه 1397 معرفی شده و از صاحبان آن‌ها تجلیل می‌شود.
 
 
کد مطلب : ۲۶۲۲۹۵
http://www.ibna.ir/vdcdnx0xkyt09x6.2a2y.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما