فراخوان هشتمین دوره‌ جایزه‌ فتح‌الله مجتبایی منتشر شد.
فراخوان هشتمین دوره‌ جایزه‌  فتح‌الله مجتبایی
به گزارش خبرگزاری کتاب ایران(ایبنا) هفت سال است که جایزه‌ دکتر فتح‌الله مجتبایی هر ساله در دی ماه به بهترین پایان‌نامه‌ دوره‌ دکتری در رشته‌‌های «ادیان و عرفان» و «زبان و ادبیات فارسی» با هدف ارتقاء علمی و تشویق دانشجویان دوره‌ی دکتری رشته‌های مذکور اهدا می‌شود.
دانشجویان دوره‌ دکتری در این دو رشته که در سال ۱۳۹۶ از پایان‌نامه‌ خود دفاع کرده‌اند می‌توانند یک نسخه از پایان‌نامه‌ خود را همراه با ذکر نشانی و مشخصات تا پایان شهریور ۱۳۹۷ به دبیرخانه‌ این جایزه واقع در خیابان شهید بهشتی، خیابان شهید احمد قصیر (بخارست)، نبش کوچه‌ی سوم، پلاک ۸،  مرکز فرهنگی شهر کتاب ارسال کنند.

هیات داوران جایزه را فتح‌الله مجتبایی، ضیاء موحد، حسین معصومی‌همدانی، شهرام پازوکی،محمود فتوحی رودمعجنی، نسرین فقیه‌ملک‌مرزبان، محمدرضا عدلی با دبیری علی‌اصغر محمدخانی تشکیل می‌دهند.

پایان‌نامه‌های ارسالی به دبیرخانه‌ این جایزه برگشت داده نمی‌شوند و شرکت‌کنندگان باید از ارسال پایان‌نامه‌هایی که پیش یا پس از سال ۱۳۹۶ دفاع‌ کرده‌اند، خودداری‌کنند. گفتنی‌ است پایان‌نامه‌ی برگزیده به همت انتشارات هرمس به صورت کتاب منتشر می‌شود.
کد مطلب : ۲۶۲۲۰۸
http://www.ibna.ir/vdchvini623n-id.tft2.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما