کتاب «پروانه تو را می‌شناسم»، به قلم هالی کلر با ترجمه نگار عجایبی از سوی انتشارات فنی ایران (کتاب‌های نردبان) منتشر شد.
​داستان دوستی در «پروانه  تو  را می‌شناسم» روایت شد
به گزارش خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا) کتاب «پروانه تو را می ‌شناسم» به قلم هالی کلر با ترجمه نگار عجایبی از سوی انتشارات فنی ایران (کتاب‌های نردبان) برای کودکان منتشر شده است. 

این کتاب با هدف تعریف اصول و چارچوب های دوستی خلق شده است. فارفالینا کرم ابریشمی است که با مارسل آشنا می‌شود. این دوستی در زیر باران و در موقعیت بحرانی شکل می‌گیرد. یک روز فارفالینا به بالای درخت می‌رود و دیگر برنمی‌گردد. در ادامه داستان با زندگی مارسل، قوی کوچک آشنا می‌شویم که در انتظار بازگشت دوستش است.

هالی کلر در کتاب «پروانه تو را می‌شناسم» مفاهیمی همچون دوستی، انتظار، تعامل و... را به مخاطبان گروه سنی(ب) آموزش داده است.

در بخشی از این کتاب می‌خوانیم: «فارفالینا هرروز به برکه میرفت تا پرنده کوچک خاکستری رنگ را، که اسمش مارسل بود، پیدا کند. ولی او نبود. یک روز صبح قو همینطور که داشت توی سکوت شنا می‌کرد به طرف فارفالینا رفت و با او صحبت کرد. او گفت: «باید این جا را دوست داشته باشی. فارفالینا کمی هول شد.»

کتاب «پروانه تو را می‌شناسم» در قالب 32 صفحه با قیمت 5 هزار تومان منتشر شده است.
کد مطلب : ۲۶۱۳۹۲
http://www.ibna.ir/vdcao6nuu49nie1.k5k4.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما