«ماجراهای گودی» مجموعه‌ای درباره مصرف بهینه برق است که پنج عنوان از آن به قلم پیام ابراهیمی و سولماز خواجه‌وند وارد بازار کتاب شده است.
دخترکی به نام  گودی
به گزارش خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا) به نقل از روابط عمومی انتشارات فنی ایران(کتاب‌های نردبان) مجموعه 8 جلدی «ماجراهای گودی» درباره دخترکی به نام  گودی است که به همراه آقای دانشمند راهکارهایی را برای مصرف بهینه برق پیدا می‌کنند.

آقای دانشمند اختراعاتی دارد که همگی انرژي زیادی را مصرف می‌کنند، گودی به همراه دوستش کوشا با خلق ماجراهایی سعی می‌کنند راهکارهای درستی برای استفاده از نور و کاربردی کردن ماشین‌ها پیدا کنند و در این مسیر آقای دانشمند هم تغییر رویه داده و با آنها همراه می‌شود.

نگهبان جعبه‌های پیتزا، المپیک کامپیوتری، یخچال تحریر، همبازی برق‌خوار، گره‌های سبیل گربه‌ای عنوان کتاب‌های این مجموعه است که زهرا محمدنژاد تصویرگری آن‌ها را برعهده داشته است.

هرکتاب داستانی مجزا دارد و می‌تواند به طور مستقل برای کودکان خریداری یا بلندخوانی شود.

در بخشی از کتاب «گره‌های سبیل گربه‌ای» می‌خوانیم: «آن پایین سالنی بود پر از کوزه‌های ریز و درشت، دیگ و دیگچه‌های مسی و کتاب‌های کهنه و قدیمی. مرد لاغری با یک کله‌ پشمالوُ زیر لب چیزهایی زمزمه می‌کرد و عنکبوت صورتی چاقی با یک تار نازک، جلوی یک تخته سیاه آویزان بود و با گچ، روی تخته می‌نوشت. تخته سیاه پر از عدد بود. شکل‌های عجیب و غریب و بی سر و ته.»

انتشارات فنی ایران هر کتاب از مجموعه هشت جلدی «ماجراهای گودی» را با قیمت 60 هزار ریال برای گروه سنی ۶ تا ۱۲ سال منتشر کرده است.
کد مطلب : ۲۵۷۳۹۳
http://www.ibna.ir/vdcgyu9xwak9nw4.rpra.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما