نخستین جشنواره ملی «کتاب نابینایی و کم‌بینایی» در اسفند ماه ۱۳۹۶ برگزار می شود.
نخستين جشنواره ملي «كتاب نابينايي و كم‌بينايي» فراخوان داد
به گزارش خبرگزاری کتاب ایران(ایبنا) به نقل از روابط عمومي خانه كتاب، انجمن نابينايان ايران با همكاري موسسۀ خانه كتاب، معاونت فرهنگي وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامي، نهاد كتابخانه‌هاي عمومي كشور، سازمان بهزيستي كشور، سازمان فرهنگي هنري شهرداري تهران و انجمن علمي و آفرينش‌هاي هنري معلولين ايران، با هدف ارج نهادن به تلاش و كوشش نويسندگان، پژوهشگران، مترجمان، مصححان و پديدآورندگان آثار مكتوب با موضوع نابينايي و كم‌بينايي و همچنين نابينايان و كم‌بينايان اهل قلم، نخستين جشنواره ملي نابينايي و كم‌بينايي را در اسفند ماه ۱۳۹۶ برگزار مي‌كند.

از پديدآورندگان و ناشران دعوت مي‌شود بر اساس شرايط زير آثار خود را به دبيرخانه اين جشنواره ارسال كنند:
•  آثار نابينايان و كم‌بيناياني كه در ۲۰ سال گذشته، از اول فروردين ۱۳۷۶ تا پايان آذر ۱۳۹۶، در قالب كتاب، تاليف و ترجمه منتشر شده‌است و آثار همۀ نويسندگان و مترجمان كه با موضوع نابينايي و كم‌بينايي (نابينايان و كم‌بينايان) در ۲۰ سال گذشته ، از اول فروردين ۱۳۷۶ تا  پايان آذر ۱۳۹۶، منتشر شده‌است.

گفتني است، براي پديدآورندگان نابينا يا كم‌بينا، ارسال گواهي يا كارت معلوليت بينايي (برابر اصل) الزامي است و سه نسخه از هر عنوان اثر بايد به دبيرخانه نخستين جشنوارۀ ملي «كتاب نابينايي و كم‌بينايي» ارسال شود.

علاقه‌مندان براي شركت در اين جشنواره تا ۱۸ دي ماه فرصت دارند آثار خود را به دبيرخانه جشنواره به نشاني: تهران ـ خيابان شهيد كلاهدوز (دولت) خيابان حاج آقا ميري ـ خيابان حسن تاش ـ پلاك ۱۴ ارسال كنند و یا به پايگاه الكترونيكي جشنواره jashnvarehketab.nabinayan@gmail.com ارسال کنند و برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن‌هاي ۲۲۵۶۰۲۵۵-۲۲۵۶۰۰۶۰ الي ۶۱ تماس بگيرند.

آيين پاياني و معرفي آثار برگزيده در هفته اول اسفند ماه ۱۳۹۶ برگزار مي‌شود.
کد مطلب : ۲۵۵۵۷۶
http://www.ibna.ir/vdchqmni-23nmmd.tft2.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

feedback
Iran, Islamic Republic of
حسن صیامیان
سلام
مطالب را گونه بفرستیم.
هم کتاب داریم و هم مقاله.
درود بر شما
صیامیان
feedback
Iran, Islamic Republic of
حسن صیامیان
درود بر شما
نتیجه نخستین چشنواره ملی کتاب نابینایی و کم بینایی چه شد؟
با سپاس
feedback
Iran, Islamic Republic of
دکتر حسن صیامیان
سلام
نخستین جشنواره ملی «کتاب نابینایی و کم‌بینایی» در اسفند ماه ۱۳۹۶ چه شد؟
با تشکر
حسن صیامیان
feedback
Iran, Islamic Republic of
مسعوداحمدی
باسلام... برای آدرس الکترونیک شما یکی ازقصه های کتاب زندگی باببرها را که باصدای خودنویسنده دیکلمه شده بود ، جهت شرکت دراولین جشنواره ارسال اما... انگارآدرس پایگاه درست نیست هرسه باربرگشت خورد خواهشا خودتان هم بررسی و درصورت نیازاصلاح یا.. به دیگرعزیزان هم یاداوری مجددکنید / باتشکر