مراسم معارفه مهرزاد دانش به‌عنوان «مدیرکل دفتر چاپ و نشر وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با حضور دکتر محمد سلگی، سرپرست معاونت امور فرهنگی در وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزار شد.
دانش بدون حضور برازش معارفه شد
به گزارش خبرگزاری کتاب ایران‌(ایبنا) به نقل از روابط عمومی معاونت امور فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، دکتر محمد سلگی سرپرست معاونت فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، در مراسم معارفه مهرزاد دانش با اشاره به تغییرات پیش رو در دفتر چاپ و نشر گفت: به دلیل انفکاک پاره‌ای از وظایف دفتر چاپ و نشر و انتقال آن به وزارت صنعت، معدن و تجارت از چند ماه پیش اقداماتی در این راستا انجام شده که در همین مسیر ساختار اداره کل چاپ و نشر با تغییراتی همراه خواهد بود.

به گفته سلگی «در این موضوع همه ما نیاز به کمک داریم و امیدواریم مسیر تغییرات در دولت و مجلس پیگیری شود تا این مسیر به خوبی جلو رود.»

در ادامه این مراسم مهرزاد دانش به سخنرانی پرداخت و با تشکر از حُسن  اعتماد دکتر سلگی و تائید وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: بر حسب اینکه برخی از وظایف منفک شده است یک سری تغییر و تحولاتی صورت خواهد گرفت. در این مسیر نیازمند همکاری دوستان هستم و از همه دوستان برای این موضوع کمک می‌طلبم.
 
در مراسم معارفه مدیرکل جدید چاپ و نشر وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی که در محل سالن جلسات معاونت امور فرهنگی این وزارت برگزار شد همایون امیرزاده، مشاور اجرایی معاونت فرهنگی، نیکنام حسین‌پور، مشاور توسعه منابع معاونت فرهنگی، علی‌اصغر سید آبادی، مدیرکل دفتر مطالعات و برنامه‌ریزی‌های فرهنگی و سید محمد طباطبائی، مدیر روابط عمومی معاونت فرهنگی و کارکنان اداره کل چاپ و نشر حضور داشتند.

در این جلسه عنوان شد که در جلسه‌ای جداگانه از فعالیت‌ها و عملکرد محمودرضا برازش، مدیرکل پیشین چاپ و نشر وزارت فرهنگ و ارشاد تقدیر خواهد شد.
کد مطلب : ۲۵۳۰۹۵
http://www.ibna.ir/vdcb9fb5srhbsgp.uiur.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما