مدیرعامل موسسه نمایشگاه های فرهنگی ایران در آیین افتتاح هفتیمن نمایشگاه استان کتاب البرز گفت: در سال جاری افزایش کیفیت برگزاری نمایشگاه‌های کتاب استانی نسبت به سال گذشته را در دستور کار خود قرار داده‌ایم.
شهرام‌نیا: افزایش کیفی نمایشگاه‌های کتاب استانی در دستور کار قرار دارد
به گزارش خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا) به نقل از روابط عمومی موسسه نمایشگاه های فرهنگی ایران، امیرمسعود شهرام‌نیا در این آیین اظهار کرد: تقاضای ناشران برای حضور در نمایشگاه کتاب البرز، چهار برابر تعداد ناشران حاضر در نمایشگاه بوده است.
 
وی ادامه داد: خوشبختانه امسال شاهد برگزاری هفتمین نمایشگاه استانی البرز و سیصد و هفتمین نمایشگاه کتاب استانی در کشور هستیم. بیش از 20 سال است که موسسه نمایشگاه‌های کشور، اقدام به برپایی نمایشگاه کتاب استانی در استان‌های‌مختلف کرده که خوشبختانه با استقبال بسیار خوبی از سوی ساکنان این استان‌ها روبه‌رو شده است.
 
شهرام‌نیا در ادامه به تلاش‌هایی که در مدت برپایی نمایشگاه‌های استانی در بسیاری از استان ها‌صورت گرفته اشاره کرد و افزود: خوشحال هستیم که نهال نوجوان دیروز به درخت تنومند امروز تبدیل شده است و امروز در استان‌های مختلف به‌ویژه در استان البرز شاهد به ثمر نشستن آن هستیم.
 
مدیرعامل موسسه نمایشگاه‌های فرهنگی ایران ضمن توجه به کیفیت بالای برگزاری نمایشگاه کتاب البرز در مقایسه با سال‌های گذشته، گفت: خوشبختانه هر سال شاهد رونق و تنوع بیشتر و به دنبال آن کیفیت بالاتر برگزاری نمایشگاه کتاب البرز بودیم. تقاضا برای حضور در نمایشگاه کتاب استان البرز از سوی ناشران بیش از یک سالن بود و شاید بتوان به‌طور قطع گفت تنها یک‌چهارم از تقاضاهای درخواستی را برای حضور در نمایشگاه کتاب البرز پذیرفتیم.
 
شهرام‌نیا در بخش دیگری از سخنانش عنوان کرد: نمایشگاه امسال با همتِ خوبِ دوستان با تنوع بیشتری آغاز به‌کار کرده است. البرز شاید به دلیل نزدیک بودن به تهران با این ظن مواجه شده و شأن و جایگاه این استان برپایی نمایشگاهی غنی و پُر رونق تر است که امیدواریم در سال‌های آینده شاهد برپایی نمایشگاه در فضایی بزرگ‌تر باشیم.
 
وی در ادامه با اشاره به فروش متمرکز کتاب در هفتمین نمایشگاه کتاب استان البرز، گفت: ناشرانی که در نمایشگاه کتاب البرز حضور ندارند، می‌توانند از نرم‌افزار فروش متمرکز هفتمین نمایشگاه کتاب البرز استفاده کنند. در این نرم‌افزار تمامی اطلاعات اعم از لیست ناشران، نویسندگان و کتاب‌ها با قابلیت جست‌وجوی متنوع وجود دارد و برای استان البرز به‌صورت خاص طراحی شده است.
 
هفتمین نمایشگاه کتاب استان البرز از  14 تا 20 شهریورماه از ساعت 15 تا 22 در محل دائمی نمایشگاه‌های اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان البرز واقع در خیابان مطهری برپاست.
کد مطلب : ۲۴۰۱۷۱
http://www.ibna.ir/vdccmxqis2bq0s8.ala2.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما