مسئول امور فروشگاه‌های زنجیره‌ای کتابشهر با بیان این‌که طرح استاندارسازی و کیفی‌سازی مراکز فروش کتاب در کشور از اولویت‌های این موسسه است، گفت: تاکنون بیش از 18 کتابشهر به تابلوهای ال ای دی پیشرفته مجهز شده است.
تجهیز 18 فروشگاه کتابشهر به تابلوهای ال ای دی
به گزارش خبرگزاری کتاب ایران(ایبنا) مصطفی حسین حاجی کریم، مسئول امور فروشگاه‌های زنجیره‌ای کتابشهر گفت: هدف موسسه کتابشهر ایران، یکسان‌سازی فروشگاه‌های کتاب در همه شهرهای ایران از نظر نمای ظاهری و ارائه محصولات فرهنگی متناسب با نیاز خانواده‌های ایرانی است. با این شیوه کتاب‌هایی که از نظر بار معنایی و مذهبی، کتاب‌های فاخر و دارای معنا و محتوای علمی‌اند، عرضه مناسب‌تری خواهند داشت.
 
وی با بیان این‌که طرح گسترش شعب کتابشهر ایران در استان‌ها و شهرستان‌هایی که ما شعبه نداریم، به علت کمبود بودجه متوقف شده، تصریح کرد: با این‌حال در این مدت علاوه بر استانداردسازی فضای فروشگاهی، آموزش شیوه‌های نوین فروش به فروشندگان و افزایش تنوع و کیفی‌سازی اجناس عرضه شده را در دستور کار قرار داده‌ایم.
 
حسین حاجی کریم افزود: نصب هر تابلوهای پیشرفته ال ای دی به‌طور میانگین بین 15 تا 20 میلیون تومان هزینه دارد.
 
مسئول امور فروشگاه‌های زنجیره‌ای کتابشهر در ادامه گفت: فعلا به دلیل کمبود بودجه، تجهیز باقیمانده فروشگاه‌ها به تابلوهای استاندارد ال ای دی متوقف شده، اما درنظر داریم با جلب حمایت‌های بیشتر، این طرح را به پایان برسانیم.
 
موسسه کتابشهر ایران، به‌عنوان بزرگترین فروشگاه زنجیره‌ای کتاب و محصولات فرهنگی در ایران، از سال ۸۳ تاکنون 40 فروشگاه کتاب و محصولات فرهنگی در ۲۱ استان کشور راه‌اندازی کرده است.
 
 
 
کد مطلب : ۲۲۳۶۴۹
http://www.ibna.ir/vdcdos0xnyt0x96.2a2y.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما