کد QR مطلبدریافت صفحه با کد QR

قدردانی اتحادیه‌های چاپ سراسر کشور از وزیر ارشاد

12 اسفند 1393 ساعت 13:28

اتحادیه‌های چاپ سراسر کشور با ارسال نامه‌ای به وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی از اقدامات ایشان در حوزه ارتقا صنعت چاپ قدردانی و تشکر کردند.


به گزارش خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا) اتحادیه‌های صنف چاپخانه‌دارن تهران، صحافان تهران، سازندگان کلیشه و لیتوگراف تهران، انجمن واردکنندگان ماشین آلات صنعت چاپ و بسته‌بندی، انجمن مدیران صنایع کارتن و ورق، انجمن پیشکسوتان صنعت چاپ ایران، اتحادیه صادرکنندگان صنعت چاپ ایران، اتحادیه صنف چاپخانه‌داران خراسان رضوی، اتحادیه صنف چاپخانه‌داران قم، اتحادیه صنف چاپخانه‌داران تبریز و اتحادیه صنف چاپخانه‌داران قزوین با ارسال نامه‌ای از علی جنتی، وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی به دلیل اقدامات ارزشمند وی در حوزه ارتقای صنعت چاپ قدردانی و تشکر کردند.
 
در متن این نامه آمده است:
 
جناب آقای دکتر جنتی
وزیر محترم فرهنگ و ارشاد اسلامی
 
سلام علیکم
احتراما، بدینوسیله از همت اداره کل چاپ و نشر وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی برای برگزاری موفق مسابقات آثار برتر چاپی چهاردهمن جشنواره ملی صنعت چاپ و همچنین از حضور گرانقدر جناب‌عالی در این مراسم تقدیر می‌کنیم.
 
از آنجا که اقدامات جناب‌عالی را در زمینه ارتقای توانمندی صنت چاپ و نشر و بسته‌بندی کشور ارزشمند و اصولی می‌دانیم، امیدواریم نگاه ویژه شما موجب توسعه روزافزون این صنعت و بازسازی و نوسازی بدنه آن از طریق سیاست‌ها و خط مشی‌های حمایتی شود. بدیهی است توانمندسازی این صنعت با کمک و راهنمایی‌های وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی می‌تواند حضور موثر دست‌اندرکاران چاپ و نشر را در تمامی عرصه‌های داخلی و بین‌المللی تضمین نماید و شکوفایی اقتصاد کشور را به ارمغان آورد.


کد مطلب: 219473

آدرس مطلب :
http://www.ibna.ir/fa/naghli/219473/قدردانی-اتحادیه-های-چاپ-سراسر-کشور-وزیر-ارشاد

ایبنا
  http://www.ibna.ir