کارگاه آموزشی «ماهیت و افق تحصیلی و حرفه‌ای رشته علم اطلاعات و دانش‌شناسی و رموز موفقیت در آن» چهارشنبه 16 مهرماه، با حضور مریم نظری، فارغ التحصیل دانشگاه شفیلد انگلستان در رشته اطلاع‌رسانی آموزشی، برگزار می‌شود.
کارگاه آموزشی «ماهیت و افق تحصیلی رشته علم اطلاعات و دانش‌شناسی» برگزار می‌شود

به گزارش خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا)، کارگاه آموزشی «ماهیت و افق تحصیلی و حرفه‌ای رشته علم اطلاعات و دانش‌شناسی و رموز موفقیت در آن» ویژه دانشجویان رشته علم اطلاعات و دانش‌شناسی، صبح چهارشنبه 16 مهرماه، با تدریس دکتر مریم نظری، فارغ التحصیل رشته اطلاع‌رسانی آموزشی از دانشگاه شفیلد انگلستان و پژوهشگر فعال در این حوزه، در دانشگاه علامه طباطبایی برگزار می‌شود.

این کارگاه نخستین مورد از سلسله کارگاه‌های آموزشی ویژه دانشگاه‌های سراسر کشور دارای رشته علم اطلاعات و دانش‌شناسی است که به همت شرکت پارس آذرخش و همکاری دانشگاه‌های کشور از جمله علامه طباطبایی، اصفهان، تبریز، بوشهر، مشهد و قم برگزار می‌شود.

«ماهیت رشته علم اطلاعات و دانش‌‌شناسی و آنچه تحصیل در این رشته به ما می‌آموزد»، «موقعیت‌های شغلی – با ماهیت درون و برون رشته‌ای - برای دانش آموختگان این رشته»، «کاربرد آموخته‌های دانشگاهی در زندگی فردی و حرفه‌ای»، «توانمندی‌های موردنیاز برای موفقیت در این رشته»، «دیگر ملزومات موردنیاز برای موفقیت بیشتر در این رشته»، «از کجا شروع کنیم؟: برنامه‌ریزی تحصیلی با هدف پرداختن به علائق حرفه‌ای و جذب فرصت‌های شغلی» سرفصل‌های موردبحث در این کارگاه آموزشی خواهند بود.

تالیف کتاب‌های «سواد اطلاعاتی»، «اطلاعات پروژه‌های فنی و عمرانی» با همکاری فرهاد شیرانی و «مبانی و عملکرد طرح تعمیم خدمات کتابخانه‌های تخصصی به افراد غیرعضو» با همکاری سیروس علیدوستی، همچنین ترجمه «عوامل موفقیت همکاری» با همکاری سیروس علیدوستی و «مدیریت خودکارسازی کتابخانه‌ها» در کارنامه علمی مریم نظری دیده می‌شود.

کارگاه آموزشی «ماهیت و افق تحصیلی و حرفه‌ای رشته علم اطلاعات و دانش‌شناسی و رموز موفقیت در آن» از ساعت 10 تا 12، چهارشنبه 16 مهرماه، در سالن شهید همت دانشکده روانشناسی و علوم تربیتی دانشگاه علامه طباطبایی واقع در دهکده المپیک برگزار خواهد شد.

کد مطلب : ۲۰۸۷۸۴
http://www.ibna.ir/vdcg779xtak9zu4.rpra.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما