نجفعلی میرزایی، مدیرعامل موسسه خانه کتاب، مالک شجاعی جشوقانی را به سردبیری فصلنامه تخصصی نقد کتاب فلسفه، كلام و عرفان منصوب کرد.
«شجاعی جشوقانی» سردبیر فصلنامه تخصصی نقد کتاب فلسفه، كلام و عرفان شد

به گزارش خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا) در حکم مدیرعامل موسسه خانه کتاب عنوان شده است: امیدوارم با تکیه بر لطف الهی و با بهره‌گیری از پشتکار و تجربه خود و کارشناسان این عرصه، آغاز این فصلنامه تخصصی نقد کتاب در حوزه فلسفه، كلام و عرفان به دست توانای شما سرفصل جدیدی برای ارتقابخشی به محصولات علمی این میدان باشد.

در ادامه این حکم آمده است: این فصلنامه تخصصی نقد کتاب، از سری جدید فصلنامه‌های تخصصی نقد کتاب ایران است که موسسه خانه کتاب ایران به‌تازگی در لبیک به برخی از راهبردهای رهبری معظم انقلاب اسلامی در ضرورت توسعه نقد و بررسی، مهندسی و مدیریت کتاب ایران راه‌اندازی کرده است. چنان‌که به مناسبت آغاز به‌کار دیگر فصلنامه‌های تخصصی تاکید شد، این فصلنامه‌های تخصصی منحصراً در حوزه نقد و بررسی کتاب کار خواهند کرد و در واقع به عنوان بخش جدیدی از مدیریت نشر ایران به شمار می‌آید تا کتاب‌های خوب و وزین و یا قابل نقد و واکاوی به طور طبیعی و با روند و روالی ثابت در چرخه نقد و بررسی قرار گیرند.

مالک شجاعی جشوقانی، دانش‌آموخته رشته فلسفه در مقطع دکترا از دانشگاه تهران است. وی پیش از این، سمت‌های چون مدیریت مرکز فرهنگ و اندیشه جهاد دانشگاهی دانشگاه تهران، عضویت در شورای فرهنگی دانشکده ادبیات و علوم انسانی دانشگاه تهران، ‌نماینده دبیرخانه شورای تحول در علوم انسانی، دبیر فلسفه سرای اهل قلم، مدرس رشته فلسفه در دانشگاه تهران و دانشگاه آزاد اسلامی را برعهده داشته است. وی هم اکنون مدیر سرای اهل قلم است.

کد مطلب : ۲۰۷۸۶۲
http://www.ibna.ir/vdccemqii2bqx48.ala2.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما