انتشارات «سوره سبز» با 100 عنوان کتاب در همایش «شبی با کهکشان‌ها» حضور دارد. این آثار با 40‌درصد تخفیف عرضه می‌شوند.
نشان انتشارات
نشان انتشارات
محسن صادق‌نیا، مدیر انتشارات سوره سبز به خبرگزاری کتاب ایران(ایبنا)، گفت: این انتشارات با 100 عنوان کتاب در همایش «شبی در کهکشان‌ها» حضور یافته است.

همایشی با عنوان «شبی در کهکشان؛ بازتابی از تاریخ بشریت تا دوران معاصر» با همکاری ارتش جمهوری اسلامی ایران و سازمان فرهنگی و هنری شهرداری تهران از 23 تیرماه تا 25 مرداد‌ در بوستان ولایت برپاست.

در این همایش، هر شب به شیوه نمایش زنده، مردم با تاریخ بشریت (از زمان حضرت آدم(ص) تا پیروزی انقلاب اسلامی) و تکامل خواسته‌ها و نیازهای بشری در این ادوار آشنا می‌‌شوند.

مدیر انتشارات سوره سبز با بیان این‌که غرفه این انتشارات، مستقل از غرفه سازمان حفظ آثار نشر ارزش‌های دفاع مقدس ارتش برپا شده است، گفت: با توجه به نمایش‌های اجرا شده در این شب‌ها، با استقبال خوبی مواجه بودیم و به نظر می‌رسد که اجرای نمایش‌هایی درباره دفاع مقدس بر علاقه‌مندی مردم به آثار این حوزه افزوده است.

وی از کتاب‌های «اطلس نبرد‌های ماندگار»، «آخرین نبرد»، «هفت» و «تاوان شیرین» به عنوان آثار پرفروش انتشارات سوره سبز در شب‌های برپایی همایش «شبی در کهکشان‌ها» یاد کرد و ادامه داد: تمامی آثار این انتشارات در این شب‌ها با تخفیف 40‌درصد عرضه می‌شوند.

بوستان ولایت تهران در جنوب بزرگراه نواب صفوی واقع است و «همایش شبی در کهکشان‌ها» از ساعت 18 در این محل برپاست.
کد مطلب : ۲۰۳۹۵۳
http://www.ibna.ir/vdcjite8tuqeyhz.fsfu.html
گزارشگر :
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما