به همت ستاد توسعه فناوری و صنایع دانش‌بنیان دریایی

نخستین اطلس دریایی ایران تدوین می‌شود

ستاد توسعه فناوری و صنایع دانش‌بنیان دریایی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری،‌ با همکاری دانشجویان مهندسی دریایی، نخستین اطلس دریایی ایران و کتابچه اطلاعات مربوط به کشتی‌های ساخته شده در کشور را منتشر می‌کند.
نخستین اطلس دریایی ایران تدوین می‌شود

به گزارش خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا) به نقل از معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، نخستین نشست مشترک ستاد توسعه فناوری و صنایع دانش بنیان دریایی این معاونت، با دانشجویان رشته مهندسی دریایی، چهارشنبه هفتم خردادماه، در محل این ستاد برگزار شد.

در این نشست مقرر شد با توجه به تهیه سند ملی توسعه دریایی کشور در کمتر از سه ماه که با هدف ارایه اطلاعات مدون از اطلاعات کشتی‌های ساخته شده در کشور، تدوین شده است، با حمایت ستاد توسعه فناوری و صنایع دانش بنیان دریایی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، دانشجویان برای جمع‌آوری نخستین اطلس دریایی ایران و کتابچه اطلاعات مربوط به کشتی‌های ساخته شده در کشور اقدام کنند.

ستاد توسعه فناوری و صنایع دانش بنیان دریایی،‌ همچنین همکاری با دانشجویان فعال در حوزه‌های پژوهشی‌،‌ ترویجی و تبلیغی در زمینه علوم مهندسی دریایی را در دستور کار قرار داده است.

ایجاد شبکه آزمایشگاهی، با هدف جذب دانشجو و جبران کمبود متخصص در رشته مهندسی دریایی از دیگر برنامه‌های این ستاد است. براساس این برنامه، دانشجویان می‌توانند از امکانات سخت‌افزاری و رفاهی دیگر دانشگاه‌های کشور نیز استفاده کنند.-

کد مطلب : ۲۰۰۵۴۰
http://www.ibna.ir/vdci5uarut1auw2.cbct.html
گزارشگر :
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما