مراسم نخستین سالگرد درگذشت امیرحسین فردی، پدر ادبیات داستانی انقلاب پنجم اردیبهشت ساعت 16 در مسجد جوادالائمه برگزار می‌شود.
امیرحسین فردی
امیرحسین فردی
مراسم نخستین سالگرد درگذشت امیرحسین فردی، پدر ادبیات داستانی انقلاب پنجم اردیبهشت در مسجد جوادالائمه برگزار می‌شود.

محمد ناصری، وصی ادبی امیرحسین فردی با اعلام این خبر به خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا) گفت: بدون شک از همه چهره‌های سرشناس فرهنگی برای حضور در این مراسم دعوت می‌‌کنیم و برای برگزاری نخستین سالگرد فردی، کارت دعوتی را هم تهیه کرده‌ایم. 

وی با اشاره به توزیع «کتاب حبیب» و «یادنامه امیرحسین فردی» در این مراسم، توضیح داد: «کتاب حبیب» ویژه‌نامه سیزدهمین جشنواره جایزه شهید غنی‌پور با نگاهی به آثار امیر ادبیات ایران است. «یادنامه امیرحسین فردی» هم ویژه‌نامه‌ای است که در مراسم چهلم وی توزیع شد و برای آشنایی بیشتر مخاطبان با شخصیت پدر داستان انقلاب، تصمیم گرفتیم آن را دوباره توزیع کنیم. 

 دبیر سیزدهمین دوره جایزه شهید غنی‌پور افزود: همه چهره‌های سرشناس فرهنگی را  برای حضور در نخستین سالگرد درگذشت فردی، دعوت می‌کنیم و وزیر محترم فرهنگ و ارشاد اسلامی و معاون فرهنگی ایشان هم از این قاعده مستثنی نیستند. 

امیرحسین فردی، پدر ادبیات داستانی انقلاب و خالق رمان ماندگار «گرگ‌سالی» 36 روز پس از بهار 1392 به دلیل عارضه تنفسی در راه بیمارستان لقمان درگذشت.  
کد مطلب : ۱۹۸۰۱۰
http://www.ibna.ir/vdcgq79qzak9yz4.rpra.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما