در شهر کتاب مرکزی برگزار می‌شود

مراسمی به مناسبت انتشار یکصدمین شماره «نگاه نو»

مراسمی به مناسبت انتشار یکصدمین شماره نشریه «نگاه نو» در شهر کتاب مرکزی برگزار می‌شود. این نشریه با مدیرمسوولی و سردبیری علی میرزایی از قدیمی‌ترین نشریه‌ها در حوزه‌های اجتماعی، فرهنگی، هنری و ادبی به‌شمار می‌آید.
مراسمی به مناسبت انتشار یکصدمین شماره «نگاه نو»
به گزارش خبرگزاری کتاب ایران(ایبنا)، به مناسبت انتشار یکصدمین شماره «نگاه نو» فصلنامه اجتماعی، فرهنگی، هنری و ادبی مراسمی با حضور استادان و پژوهشگران، سه‌شنبه (20 اسفندماه) در شهر کتاب برگزار خواهد شد.
 
هادی خانیکی، استاد علوم ارتباطات اجتماعی دانشگاه تهران در این مراسم درباره «روزنامه‌نگاری دانشورانه ـ روشنفکرانه و حیات مدنی» سخن می‌گوید. 

فصلنامه اجتماعی، فرهنگی، هنری و ادبی «نگاه نو» با مدیرمسوولی و سردبیری علی میرزایی، یکی از قدیمی‌ترین مجلات مستقل در ایران به‌شمار می‌آید که از مهرماه 1370 کار خود را آغاز کرد. این فصلنامه مجموعه‌ای از مطالب علمی، تخصصی و پژوهشی در حوزه‌های مختلف منتشر می‌کند.

همکاری نویسندگان و مترجمانی چون حسن کامشاد، خشایار دیهیمی، روشن وزیری، گلی امامی، آبتین گلکار، رضا رضایی، محمدعلی موحد و کامیار عابدی با این نشریه باعث شده تا در طول سال‌ها مطالب ارزشمندی در اختیار مخاطبانش قرار دهد. «نگاه نو» همچنین هر سال «جایزه مهتاب میرزایی» را برگزار می‌کند. 

مراسم انتشار یک‌صدمین شماره «نگاه نو» از ساعت 16 و 30 دقیقه، سه‌شنبه (20 اسفندماه) در شهر کتاب مرکزی به نشانی خیابان احمد قصیر (بخارست)، نبش خیابان سوم، شماره 8 برگزار می‌شود و ورود برای تمامی علاقه‌مندان آزاد است./
کد مطلب : ۱۹۵۷۷۵
http://www.ibna.ir/vdcbzsb8srhb9zp.uiur.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما