رمان «جمیل» نوشته حسن گلچین با ویرایش تازه از سوی انتشارات گروه مطالعاتی اندیشه‌ورزان آریا به چاپ دوم رسید.
تصویر کتاب
تصویر کتاب
مدیر انتشارات گروه مطالعاتی اندیشه‌ورزان آریا به خبرگزاری کتاب ایران(ایبنا)، گفت: رمان «جمیل» با موضوع دفاع مقدس نوشته حسن گلچین، از سوی این انتشارات به چاپ دوم رسید.

امیرشهریار امینیان افزود: این کتاب با ویرایش ادبی و فنی تازه منتشر شده است. در این ویرایش تغییر فونت کتاب هم مورد توجه بوده و نویسنده تغییراتی را هم در یکی از فصل‌های کتاب صورت داده و بر محتوای آن افزوده است.

به گفته امینیان چاپ دوم «جمیل» در یک‌هزار و 600 نسخه، 386 صفحه، قطع رقعی و به بهای 140‌هزار ریال روانه بازار نشر شده است.


رمان «جمیل» زوایای ناگفته‌ای از دفاع مقدس را واکاوی کرده و آمیزه‌ای از عشق، تعالی و ایثار را به مخاطبان خود، بیان می‌کند؛ نویسنده این رمان دفاع مقدسی تلاش کرده است تا داستان را با زبانی ساده و روان در دوازده فصل برای مخاطبانش روایت کند.
 
داستان این کتاب چنین آغاز می‌شود: «خسته بودم و رنج سفر در همه رگ و پی‌ام جاری بود، از وانت زهوار در رفته حنتوش که پایین پریدم، احساس راحتی کردم. تمام استخوان‌هایم در اثر ضربات دست‌اندازها درد می‌کرد، شیخ فیصل، بزرگ طایفه رفات، در میدان روستا، نزدیک ایستگاه آبادی در حال رفتن به مسجد بود، من را که دید، ایستاد و صدا زد: «جمیل!». دستی به لباس‌های نظامی‌ام کشیدم و خودم را که پر از گرد و خاک شده بودم تکاندم،ساک سفری را برداشتم و نزدیک شیخ رفتم و گفتم: «السلام و علیک یا شیخ»، شیخ لبخندی زد و جواب داد: «علیکم و سلام پسرم، می‌بینم که تازه از سفر رسیدی»، گفتم: «بله، همین الان رسیدم».

چاپ نخست این کتاب که مجلد دهم از مجموعه «از یاد نرفتگان» انتشارات گروه مطالعاتی اندیشه‌ورزان آریا است، سال1391 در 256 صفحه منتشر شده بود.
کد مطلب : ۱۹۱۹۳۰
http://www.ibna.ir/vdcae6n6w49noo1.k5k4.html
گزارشگر :
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما