کد QR مطلبدریافت صفحه با کد QR

نقد و بررسی «سنگ سلام» در باشگاه کتاب انقلاب

3 دی 1392 ساعت 13:16

رمان «سنگ سلام» نوشته محمدرضا بایرامی هفتم دی در «باشگاه کتاب» فرهنگسرای انقلاب اسلامی نقد و بررسی می‌شود. محمدجواد جزینی، علی‌اكبر قاضی‌نظام و حمید باباوند منتقدان این کتاب هستند.-


به گزارش خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا)، به نقل از روابط عمومی بنیاد ادبیات داستانی ایرانیان، در این نشست كه با حضور نویسنده این رمان برگزار می‌شود، محمدجواد جزینی، علی‌اكبر قاضی‌نظام و حمید باباوند به نقد و بررسی این اثر می‌پردازند که به تازگی از سوی انتشارات عصر داستان وابسته به بنیاد ادبیات داستانی ایرانیان به بازار کتاب عرضه شده است.

خواندن فصل‌هایی از این رمان، که فرهنگسرای انقلاب آن را با تخفیف 50 درصدی عرضه می‌کند، بخش دیگری از برنامه این نشست خواهد بود.

پنجمین نشست «باشگاه کتاب» ‌شنبه هفتم دی از ساعت 16 در سالن سپیده فرهنگسرای انقلاب اسلامی واقع در بزرگراه شهید نواب صفوی، تقاطع پل کمیل، ابتدای کمیل شرقی برگزار می‌شود.

«سنگ سلام» روایت سفر چند جوان به روستایی است که هر ساله با مراسم مذهبی سنتی خود، بسیاری را از گوشه و کنار کشور به سویش می‌کشد تا نفسی یا شاید دیداری تازه کنند اما در این مسیر مسایل و مشکلاتی گریبان مسافران داستان را می‌گیرد تا با به‌جا‌ آوردن رسم رفاقت و دوستی و خطرکردن برای یکدیگر، حکمت‌هایی از زندگی را با خود به ارمغان ببرند.


کد مطلب: 189426

آدرس مطلب :
http://www.ibna.ir/fa/naghli/189426/نقد-بررسی-سنگ-سلام-باشگاه-کتاب-انقلاب

ایبنا
  http://www.ibna.ir