در دیدار استاندار همدان از نمایشگاه چاپ و بسته‌بندی تهران مطرح شد

صنعت چاپ همدان را حمايت خواهم كرد

مهندس محمدناصر نیکبخت، استاندار همدان در بازدید از بیستمین نمایشگاه بین‌المللی چاپ و بسته‌بندی تهران اظهار کرد: برای توسعه و رونق صنعت، از صنعت چاپ همدان حمایت خواهیم کرد./
صنعت چاپ همدان را حمايت خواهم كرد

به گزارش خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا)، دقایقی پیش محمدناصر نیکبخت، استاندار همدان از بیستمین نمایشگاه بین‌المللی چاپ و بسته‌بندی تهران دیدن کرد، وی پس از دیدار از سالن‌های 41 و سالن خلیج فارس به غرفه کلینیک دایمی صنعت چاپ واقع در نمایشگاه بین‌المللی تهران رفت تا از نزدیک با پیشرفت‌های صنعت چاپ و بسته‌بندی کشور آشنا شود.

نیکبخت بازدید از غرفه روزنامه «همدان پیام‌» و آشنایی با دستاوردهای جدید صنعت چاپ را از اهداف دیدار از این نمایشگاه دانست و اظهار کرد:‌ در دیدار از بیستمین نمایشگاه چاپ و بسته‌بندی تهران با دستاوردهای روز صنعت چاپ آشنا شدم زیرا نمایشگاه کامل و بی‌نقصی را مشاهده کردم. برای دیدار از دستاوردهای صنعت چاپ کشور و به‌خصوص استان همدان به غرفه روزنامه همدان پیام  آمدم تا حمایتم را از صنعت چاپ اعلام کنم.

استاندار همدان درباره آینده صنعت چاپ گفت:‌ این امید وجود دارد که صنعت چاپ و بسته‌بندی کشور روز به روز پیشرفت کند و به قدرتی در منطقه بدل شود.

نیکبخت درباره پتانسیل صنعت چاپ همدان اظهار کرد:‌ پتانسیل استان همدان در زمینه چاپ بسیار بالاست و زمینه توسعه فرهنگی وجود دارد، برای کمک به صنعت چاپ همدان هر کمکی که از دستم برآید انجام خواهم داد، و اهالی صنعت چاپ را با ارایه تسهیلات بانکی و کمک‌های جانبی حمایت خواهم کرد.

بیستمین نمایشگاه چاپ و بسته‌بندی تهران از سوی شركت صنوف توليدي و خدمات فني تهران با همكاري اتحاديه چاپخانه‌داران تهران، اتحاديه كليشه و ليتوگراف تهران، اتحاديه صحافان تهران، انجمن مديران صنايع كارتن و ورق ايران و اتحاديه صادركنندگان صنعت چاپ ايران برپا شده‌است و علاقه‌مندان می‌توانند تا ساعت 16 امروز (یکم دیماه) با حضور در محل دایمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران، از این نمایشگاه دیدن کنند.

کد مطلب : ۱۸۹۲۶۱
http://www.ibna.ir/vdcepo8zzjh8vwi.b9bj.html
گزارشگر : شهاب دارابیان
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما