مسوولان برگزاری بیستمین نمایشگاه چاپ و بسته‌بندی تهران در ساعات پایانی سومین روز نمایشگاه از خبرگزاری کتاب ایران قدردانی کردند. خبرگزاری کتاب ایران حامی رسانه‌ای بیستمین نمایشگاه چاپ و بسته‌بندی تهران است._
قدردانی مسوولان برگزاری نمایشگاه چاپ از خبرگزاری کتاب ايران

به گزارش خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا)،این مراسم با حضور احمد علمشاهی، سردبیر خبرگزاری کتاب ایران، احمد ابوالحسنی، دبیر اجرایی بیستمین نمایشگاه بین المللی چاپ و بسته‌بندی تهران، محمد کلاری، مدیر روابط عمومی بیستمین نمایشگاه چاپ و بسته‌بندی تهران و جمعی از خبرنگاران در غرفه خبرگزاری ایبنا واقع در نمایشگاه چاپ و بسته‌بندی برگزار شد.

محمد کلاری، ضمن قدردانی از پوشش رسانه‌ای خبرگزاری کتاب ایران از بیستمین نمایشگاه چاپ و بسته‌بندی تهران گفت:‌ خوشحالم که سکان تخصصی‌ترین خبرگزاری چاپ و نشر کشور به دست فردی سپرده شده است که با مسایل و مشکلات صنعت چاپ و نشر آشناست. معتقدم هرگونه تقدیری که از احمد علمشاهی شود کم است، چراکه این فرد در هر جایگاهی که بوده است به فکر خدمت به مردم بوده و سابقه درخشانی از خود به جای گذاشته است.

مدیر روابط عمومی بیستمین نمایشگاه چاپ و بسته‌بندی تهران نیز با اشاره به نقش ایبنا در حوزه اطلاع‌رسانی اظهار کرد:‌ بدون شک نقش خبرگزاری کتاب ایران در بهتر برگزار شدن بیستمین نمایشگاه چاپ و بسته‌بندی تهران غیر قابل انکار است، چرا که رسانه‌ها با اطلاع‌رسانی  از یک اتفاق، اهمیت آن را برای مسوولان و مردم روشن می‌کنند.

کد مطلب : ۱۸۹۲۰۲
http://www.ibna.ir/vdcjyhev8uqeo8z.fsfu.html
گزارشگر : شهاب دارابیان
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما