رمان «سنگ سلام» جدیدترین اثر محمدرضا بایرامی شنبه، 27 مهر ماه با حضور احمد دهقان، حسین فتاحی، رضا امیرخانی در سرای داستان رونمایی می‌شود. داستان این کتاب درباره نوجوانانی است که در سفری سخت به سوی روستایی می‌روند تا در مراسمی مذهبی شرکت کنند.-
پوستر این نشست
پوستر این نشست

به گزارش خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا)، به نقل از روابط عمومی بنياد ادبيات داستانی ايرانيان، تازه‌ترین کتاب محمدرضا بایرامی با حضور احمد دهقان، حسین فتاحی، رضا امیرخانی و خود نویسنده شنبه، 27 مهرماه، از ساعت 14 رونمایی می‌شود.

«سنگ سلام» روایت سفر چند جوان به روستایی است که هر ساله با مراسم مذهبی سنتی خود، بسیاری را از گوشه و کنار کشور به سویش می‌کشد تا نفسی یا شاید دیداری تازه کنند اما در این مسیر مسایل و مشکلاتی گریبان مسافران داستان را می‌گیرد تا با به‌جا‌ آوردن رسم رفاقت و دوستی و خطرکردن برای یکدیگر، حکمت‌هایی از زندگی را با خود به ارمغان ببرند.

محمدرضا بایرامی متولد 1340 در اردبیل است. بایرامی با کتاب «کوه مرا صدا زد» از قصه‌های ساوالان توانست جایزه خرس طلایی و جایزه کبرای آبی سوییس و نیز جایزه کتاب سال سوییس را از آن خود کند. خانم «یوتا همیل رایش» کتاب کوه «مرا صدا زد» بایرامی را به آلمانی ترجمه کرده ‌است. وی یکی از بهترین داستان‌نویسان کودک و نوجوان ۲۰ سال اخیر و رییس خانه داستان ایران است.

«سنگ سلام» با شمارگان دو هزار و 100 نسخه در 240 صفحه و به بهای 11 هزار تومان روانه کتابفروشی‌ها می‌شود.

کد مطلب : ۱۸۲۹۱۹
http://www.ibna.ir/vdchzinzw23n6wd.tft2.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما