مدیر داخلی نشر تلاش از انتشارات جلد دوم دایره‌المعارف دوپینگ و داروهای نیروزا در پرورش‌اندام خبر داد و گفت: پیش از این جلد نخست این دایره‌المعارف را وارد بازار کتاب کرده ‌بودیم و اینک در نظر داریم علاوه بر جلد دوم این دایره‌المعارف، جلد نخست را هم با ویرایشی جدید منتشر کنیم.-
تصویر جلد نخست کتاب
تصویر جلد نخست کتاب
کاوه کاغذچیان محمدی در گفت‌وگو با خبرگزاری کتاب ایران(ایبنا)، عنوان کرد: مولف این اثر صادق سلامی، از مربیان ورزش پرورش‌اندام و عضو انجمن پرورش‌اندام روسیه سفید است و مطالب این کتاب نیز برگرفته از دانش این مربی و تجربیات اوست. نخستین جلد این اثر با استقبالی مطلوب روبه‌رو شد.

وی ادامه داد: مخاطبان اصلی این اثر مربیان ورزشی و ورزشکارانند و دانشجویان رشته تربیت‌بدنی نیز می‌توانند از مفاهیم این دایره‌المعارف بهره ببرند. البته بر خلاف استقبال خوب مخاطبان، در پی انتشار جلد نخست این دایره‌المعارف با برخورد نامناسب فروشندگان دارو و مافیای دارو در ایران مواجه شدیم.

مدیر داخلی نشر تلاش درباره مطالب دایره‌المعارف دوپینگ و داروهای نیروزا در پرورش اندام اظهار کرد: مطالب این کتاب از مبتدی تا پیشرفته شرح داده شده‌اند و مضامین تنها به معرفی صرف داروهای مجاز نمی‌پردازد، بلکه طریقه مصرف، میزان و شیوه استفاده مطلوب از آن‌ها نیز بیان شده است.

وی یادآور شد: جلد نخست دایره‌المعارف دوپینگ و داروهای نیروزا در پرورش‌اندام در مرحله ویرایش قرار دارد و جلد دوم آن هم در مرحله کسب مجوز است. بنابراین، هنوز بهای نهایی و تعداد شمارگان اثر مشخص نیست اما پیش‌بینی می‌شود این مجموعه دو جلدی تا سه ماه آینده روانه بازار کتاب شوند.
کد مطلب : ۱۷۸۱۶۰
http://www.ibna.ir/vdcaian6w49n061.k5k4.html
گزارشگر :
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما