رییس مرکز روابط عمومی وزارت ارشاد اعلام کرد

انتصاب معاونان وزیر ارشاد گمانه‌زنی رسانه‌ای است

مشاور وزیر و رییس مرکز روابط عمومی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی انتشار برخی اخبار مبنی بر انتصاب معاونان وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی را گمانه‌زنی رسانه‌ای عنوان کرد.-
مجید صحاف
مجید صحاف

به گزارش خبرگزاری کتاب ایران(ایبنا) به نقل از مرکز روابط عمومی و اطلاع‌رسانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، مجید صحاف دوشنبه (28 مرداد) با اعلام این مطلب در مورد انتشار اخبار انتصاب و تعیین معاونان و قائم‌مقام وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی از سوی برخی رسانه‌ها اظهار کرد: هیچ‌کدام از موارد مطرح شده مورد تایید این وزارتخانه نیست و هرگونه انتصاب و صدور حکم پس از امضای دکتر علی جنتی، وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی از طریق سایت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی اطلاع‌رسانی خواهد شد.

مشاور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی بیان کرد: تا زمانی‌که که آقای جنتی، وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی به جمع‌بندی برسد و حکم انتصاب افراد را بزند از مجاری رسمی خود اعلام خواهد شد.

صحاف اظهار کرد: برخی این گمانه‌زنی‌ها به نقل از افراد است و هرگونه انتصابی غیر از اعلام از راه مجرای قانونی تایید نخواهد شد.

رییس مرکز روابط عمومی و اطلاع‌رسانی وزارت فرهنگ و ارشاداسلامی با اشاره به زمان اعلام احکام معاونان وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: پروسه انتصاب‌ها در وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی به صورت تدریجی خواهد بود و این طوری نیست که به صورت یک‌جا اعلام شود؛ هر وقت وزیر ارشاد بر اساس شاخص‌های خود به نتیجه برسند این احکام اعلام خواهد شد.

صحاف افزود: آقای جنتی اکنون در حال بررسی وضع موجود و شنیدن گزارش‌ مدیران و مسوولان بخش‌های مختلف وزارتخانه است که در نهایت نتیجه مد نظر را اعلام خواهند کرد.

رییس مرکز روابط عمومی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در خاتمه از رسانه‌ها خواست اخبار مربوطه را از طریق سایت خبری رسمی این وزارتخانه به آدرس www.farhang.gov.ir پیگیری و منتشر کنند.

کد مطلب : ۱۷۷۳۰۵
http://www.ibna.ir/vdcaw0n6m49n0e1.k5k4.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما