دقایقی پیش یکی از رسانه‌هاي مطرح داخلي، خبر «گزینه‌های مطرح شده در معاونت فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی» را منعکس کرد كه در ميان اسامي اعلام شده نام سه تن از مديران فعلي معاونت فرهنگي به چشم مي خورد. خبرگزاري «ایبنا» به این بهانه، تایید یا تکذیب این خبر را از زبان هر کدام از این مدیران جویا شد.-
پیگیری خبر انتصاب احتمالی سه مدیر در معاونت فرهنگی ارشاد

به گزارش خبرگزاری کتاب ایران(ایبنا)، «معاونت فرهنگی نیز از دیگر حوزه‌های مهم در وزارت ارشاد است . از میان گزینه‌های مطرح شده برای این معاونت محمدرضا وصفی، علی‌اکبر اشعری، علی شجاعی‌صائین و محمد اللهیاری نام برد. نام اللهیاری که از دانش آموختگان دانشگاه امام صادق است و دوران مدیریتش بر اداره کتاب توانست حجم وسیعی از انتقادات به این حوزه را کم کند برای احراز این پست پررنگ‌تر از سایر گزینه‌هاست. او توانست در دوران مدیریتش تعامل مثبتی با اهالی کتاب از تمام اقشار و گروه‌ها داشته باشد.» متن خبری است که دقایقی پیش در یکی از رسانه‌ها منعکس شد.

محمدرضا وصفی، مدیر کل دفتر مجامع، تشکل‌ها و فعالیت‌های فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در گفت‌وگو با «ایبنا» این خبر را به صراحت تکذیب کرد.

وقتی صحت یا سقم این خبر را از علی شجاعی‌صائین، مدیر عامل موسسه خانه کتاب جویا شدیم، وی اظهار بی‌اطلاعی کرد و گفت: تا این لحظه کسی در این مورد با من صحبت نکرده است.

محمد اللهیاری، مدیر اداره کتاب وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی نیز پاسخ به این سوال را به چند روز آینده موکول کرد.

علي اكبر اشعری نيز دقایقی  ضمن تکذیب این خبر به «ایبنا» گفت: اصلا چنین چیزی صحیح نیست و من این مطلب را تکذیب می‌کنم. من گفته‌ام که بنا ندارم کار اجرایی انجام دهم و آن‌ها که چنین مطلبی را گفته‌اند، اشتباه کرده‌اند.

کد مطلب : ۱۷۶۵۸۰
http://www.ibna.ir/vdcevp8z7jh8fni.b9bj.html
گزارشگر :
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما