محمدرضا شهبازی، مولف کتاب «ماه‌بندان» نفر دوم برگزیده سومین جشنواره «داستان رسول آفتاب» در بخش داخلی شد. این اثر درباره سفر استانی مقام معظم رهبری به خراسان شمالی نوشته شده است.-
«ماه‌بندان» دومین برگزیده جشنواره «داستان رسول آفتاب» شد

به گزارش خبرگزاری کتاب ایران(ایبنا)، به نقل از روابط عمومی موسسه فرهنگی هنری و انتشارات مرکز اسناد انقلاب اسلامی، رحیم مخدومی، دبیر سومین جشنواره «داستان رسول آفتاب» درباره این اثر گفت: کتاب بر اساس سفرهای رهبر انقلاب به خراسان شمالی تهیه و تدوین شده و به نوعی سفرنامه محسوب می‌شود. همچنین «ماه‌بندان» در نمایشگاه کتاب امسال در شمار آثار پرفروش‌ بود و با استقبال خوبی مواجه شد.

کتاب «ماه‌بندان» به قلم محمدرضا شهبازی هفتمین اثر در ادامه کتاب‌هایی است که با سفر استانی مقام معظم رهبری به خراسان شمالی نوشته شده است. 

نویسنده به واسطه ارتباط صمیمی با اقشار مردمی که در این سفر به استقبال مقام معظم رهبری آمده‌اند، کوشیده علت و انگیزه استقبال آن‌ها از مقام معظم رهبری را بیان کند و به برخی شبهه افکنی‌ها و ساده اندیشی‌های دشمنان در زمینه شگردهای نهادهای حکومتی برای کشاندن مردم به مراسم استقبال از زبان خود آن‌ها پاسخ دهد.
 
دومین چاپ «ماه بندان» از سوی مرکز اسناد انقلاب اسلامی با شمارگان دو هزار نسخه در 167 صفحه به بهای 61 هزار ریال منتشر شده است.

کد مطلب : ۱۷۳۳۲۶
http://www.ibna.ir/vdcj8tevmuqeatz.fsfu.html
گزارشگر :
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما