مدیر انتشارات تجلی‌مهر از انتشار پنج عنوان کتاب جدید برای نمایشگاه کتاب امسال و تجدید چاپ سه اثر دیگر خبر داد.-
کامران شرفشاهی
کامران شرفشاهی
شرفشاهی درباره تازه‌های نشر تجلی‌مهر به خبرگزاری کتاب ایران(ایبنا)، گفت: به تازگی مجموعه شعر دفاع‌مقدسی با عنوان «کاشکی مال من بود بالت!» سروده حمید هنرجو، دفتر شعری از محمدرضا یاسری با عنوان «بهار در پاییز» و کتابی پژوهشی در زمینه عاشورا با عنوان «به رنگ ارغوان» به کوشش محبوبه موسوی منتشر شد.

وی افزود: همچنین کتابی با عنوان «مدیریت کاهش وزن: برنامه‌ریزی، تغذیه و ورزش» از سعید کرمی جزو آثار تازه منتشر شده تجلی‌مهر است.

مدیر این انتشارات درباره تازه‌های نشر تجلی‌مهر در نمایشگاه کتاب توضیح داد: دو مجموعه شعر از عبدالعظیم صاعدی با عنوان‌های «کلید هفت آسمان» و «کلاغ‌ها...نقطه‌های پاییز»، مجموعه داستانی از خودم با عنوان «اوج» و درباره پیامبر اکرم (ص) و مجموعه شعر رحیم زریان با عنوان «جرعه‌ای از آسمان» عنوان برخی آثاری هستند که برای نخستین‌بار در نمایشگاه امسال ارایه می‌شوند.

وی ادامه داد: همچنین یک مجموعه قطعه ادبی با مضمون دفاع مقدس و با عنوان «چشم در چشم مرتضی» علیرضا نیافر دیگر اثری است که به نمایشگاه امسال می‌رسد.

شرفشاهی در پایان و درباره تجدیدچاپی‌های این انتشارات گفت: «مثل یک خواب» قطعه‌های ادبی دفاع‌مقدسی محمدباقر نجف‌زاده، مجموعه شعر عاشورایی رضا اسماعیلی با عنوان «ناگهان دریا» و «فصل آبی پرواز» مجموعه داستانی از من درباره حضرت علی (ع) نیز امسال برای نمایشگاه تجدید چاپ می‌شوند.
کد مطلب : ۱۶۲۴۰۷
http://www.ibna.ir/vdchvinzq23n-kd.tft2.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما