تاریخ مراسم بزرگداشت پنج تن از بزرگان ادبی و فرهنگی درگذشته استان فارس به پنجشنبه دهم اسفند ماه تغییر پیدا کرد. پیش از این قرار بود مراسم پنجشنبه 17 اسفند برگزار شود.-
ادبای درگذشته استان فارس در سال 91
ادبای درگذشته استان فارس در سال 91

مدیر انتشارات نوید شیراز با اعلام این خبر به خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا)، گفت: به این دلیل که مکان برگزاری، پیش از این برای مراسم دیگری رزرو شده بود، مراسم یک هفته زودتر برگزار خواهد شد.

داریوش نویدگویی افزود: قرار است در این مراسم هوشنگ فتی، پژوهشگر و محقق حوزه حافظ و عرفان، رحیم فتحعلی‌زاده، نویسنده و آهنگساز، جهانشاه سی‌سختی، نویسنده، مترجم و روزنامه‌نگار، محمدمهدی مدرس، روزنامه‌نگار، نویسنده و منتقد ادبی و جمشید صداقت‌کیش، نویسنده و پژوهشگر پیشکسوت استان فارس تجلیل شوند.

وی با اشاره به سخنرانان این مراسم، اظهار کرد: دکتر جعفر مهراد، رییس مرکز منطقه‌ای اطلاع‌رسانی، علوم و فناوری، دکتر کوروش کمالی سروستانی پژوهشگر و محقق، سیروس رومی نویسنده و شاعر استانی، حمدالله آصفی، امین آقایی نویسنده و پژوهشگر حوزه موسیقی، دکتر زهرا قائمی و دکتر غلامحسن اولاد، شاعران  در این مراسم سخنرانی خواهند کرد.

کانون ادب و هنر پارس، انجمن یاران یکشنبه، انتشارات دانشنامه پارس، بنیاد فرهنگی زهرا سعادت و برخی رسانه‌های محلی در برپایی مراسم نقش دارند.

مراسم بزرگداشت پنج نفر از بزرگان ادبی و فرهنگی استان فارس پنجشنبه (10اسفند ماه) از ساعت 17 تا 19 در تالار احسان واقع در خیابان مالی‌آباد، میدان احسان برگزار خواهد شد.

کد مطلب : ۱۶۲۳۳۰
http://www.ibna.ir/vdcc1iqsx2bqe18.ala2.html
گزارشگر :
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما