?> ?> ساخت 2 کتابخانه روستایی کرمانشاه از نیمه گذشت | ایبنا
مدیرکل کتابخانه‌های عمومی استان کرمانشاه از ساخت دو کتابخانه در روستاهای نوکان و شهید عسگری شهرستان کرمانشاه خبر داد. این کتابخانه‌ها تاکنون 60 درصد پیشرفت فیزیکی داشته‌اند._
اسماعیل احمدی
اسماعیل احمدی

اسماعیل احمدی با اعلام این خبر به خبرگزاری کتاب ایران(ایبنا) گفت: پس از سفر مقام معظم رهبری به استان کرمانشاه قرار شد 10 کتابخانه روستایی شامل پنج کتابخانه در شهر کرمانشاه و پنج کتابخانه دیگر در روستاهای استان ساخته شوند. هر یک از این کتابخانه‌ها 320 مترمربع زیربنا دارند.

وی با بیان این‌که از این تعداد دو کتابخانه اکنون در روستای نوکان و روستای شهید عسگری شهرستان کرمانشاه در حال ساخت‌وساز قرار دارند افزود: کتابخانه روستایی «نوکان» 711 مترمربع زیربنا دارد و 350 میلیون تومان از محل اعتبارات سفر مقام معظم رهبری به استان برای آن در نظر گرفته شده است. این پروژه تاکنون 60 درصد پیشرفت فیزیکی داشته است.

وی همچنین گفت: کتابخانه روستای شهید عسگری نیز با مساحت هزار و 500 مترمربع و اعتبار 350 میلیون تومان از محل اعتبارات سفر مقام معظم رهبری به استان در حال ساخت است. این پروژه نیز بیش از 60 درصد پیشرفت فیزیکی داشته است.

احمدی با اشاره به ساخت سه کتابخانه دیگر در روستاهای قلعه بیلوار، کهریز و پل کهنه شهرستان کرمانشاه گفت: احداث این کتابخانه‌های روستایی به دلیل مشکلات موجود در زمینه تهیه زمین، قدری به تأخیر افتاده است که به زودی احداث آن‌ها نیز آغاز خواهد شد. 

به گفته وی،دو کتابخانه روستایی نوکان و شهید عسگری در اوایل سال 92 بهره‌برداری می‌شوند.

کد مطلب : ۱۵۹۶۳۱
http://www.ibna.ir/vdcc1oqss2bqpe8.ala2.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما