نشست نقد و بررسی دو کتاب «مهاجرت و تباهی شهر» و «مقدمه‌ای بر روش سیاستگذاری فرهنگی» از سوی انجمن جامعه‌شناسی ایران برگزار می‌‌شود.-
نشان انجمن جامعه‌شناسی ایران
نشان انجمن جامعه‌شناسی ایران

مسوول دفتر انجمن جامعه‌شناسی ایران به خبرگزاری کتاب ایران(ایبنا) با بیان این خبر گفت: کتاب «مهاجرت و تباهی شهر» نوشته «شكرموكرجي» با ترجمه «فرهنگ ارشاد» و «عبدالله سالروند» از سوی انتشارات جامعه‌شناسان ایران منتشر شده است.

طیبه کسرایی افزود: قرار است این کتاب امروز دهم دی‌ماه ساعت 17 با حضور مترجمان اثر و دکتر پرویز اجلالی و دکتر محمد میرزایی از محققان حوزه جامعه‌شناسی و علوم اجتماعی به عنوان منتقدان کتاب نقد و بررسی شود.

وی درباره نشست بعدی این مرکز اظهار کرد: کتاب «مقدمه‌ای بر روش سیاستگذاری فرهنگی» نوشته کیومرث اشتریان با حضور دکتر نعمت‌الله فاضلی و دکتر ناصر فکوهی از استادان و محققان حوزه جامعه‌شناسی و فرهنگ‌پژوهی به عنوان منتقدان کتاب برگزار خواهد شد. این نشست با حضور نویسنده اثر 12 دی‌ماه ساعت 17 برگزار می‌شود.

علاقه‌مندان برای حضور در این جلسات می‌توانند به نشانی بزرگراه جلال آل احمد، زیر پل گیشا، دانشکده علوم اجتماعی دانشگاه تهران، طبقه نخست، دفتر انجمن جامعه‏شناسی ایران مراجعه کنند.

کد مطلب : ۱۵۷۳۶۹
http://www.ibna.ir/vdciqyaz3t1awp2.cbct.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما