فراخوان گزینش زيباترين كتاب ايران

زیباترین کتاب ایران به آلمان می‌رود

«بنياد هنر كتاب‌آرايی آلمان» از ناشران ایران برای شرکت در جایزه‌ «زیباترین کتاب» دعوت کرد.-
زیباترین کتاب ایران به آلمان می‌رود
به گزارش خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا)، انتشارات شباویز، نماينده‌ ملی «بنياد هنر كتاب‌آرايی آلمان» است و در سال 2012 ميلادی نيز عهده‌دار انتخاب «زيباترين كتاب» ايران برای شركت در اين مسابقه‌ جهانی شده است. این نهاد از كليه‌ انتشارات‌ها و نویسندگان، دعوت می‌کند، یک نسخه از كتاب های واجد شروط زير را تا پايان وقت اداری پنجشنبه، 30 آذر به‌دفتر محل انتشارات ارسال کنند. 

1ـ كتا‌ب‌ها بايد از دی ماه 1389 به‌بعد منتشر شده باشند.
2ـ كتاب‌ها بايد اصالتا ايرانی باشند و از نظر گرافيک، طراحی، تصويرگری و به طور اخص زيبايی كلی قابليت ارايه در اين مسابقه‌ بين‌المللی را داشته باشند.
3ـ‌ عنوان، ناشر، نويسنده، طراح، تصويرگر، چاپخانه، تاريخ انتشار و قيمت كتاب‌ها بايد در هر كتاب چاپ شده باشد.
4ـ در صورتی كه نام ويراستار در شناسنامه‌ كتاب ذكر نشده است، روي برگه‌ای نام ويراستار نوشته شود.
5ـ موضوع كتاب‌ها يكی از هفت زمینه، ادبيات، غير داستانی و علمی، هنر و عكاسی، كودک و نوجوان، درسی و آموزشی، كتاب‌شناسی كاتالوگ باشد.
6ـ اطلاعات مندرج در موارد 3 و 4 بالا، به‌زبان انگليسي، به‌همراه نشانی كامل انگليسی شركت‌كننده با نسخه‌ای از كتاب ارسال شود.

كتاب‌های انتخاب‌شده برای شركت در مسابقه‌ بين‌المللی «زيباترين كتاب» به‌آلمان ارسال خواهند شد. در اين مسابقه تمامی كشورهای جهان، بهترين‌های خود را شركت می‌دهند و كتاب‌های منتخب، سهميه‌ ايران برای حضور در مسابقه خواهند بود. 

آثار برگزیده در این مسابقه، در نمايشگاه لايپزيک (14 تا 17 ماه مارس 2013 برابر با 24 تا 27 اسفند ماه 1391)معرفی خواهند شد. همچنين این آثار در نمايشگاه كتاب فرانكفورت (9 تا 13 ماه اكتبر 2013 برابر با 18 تا 22 مهر ماه 1392) در غرفه‌ مخصوص اين بنياد به‌نمايش درمی آیند.
کد مطلب : ۱۵۶۴۶۵
http://www.ibna.ir/vdcepp8znjh8nei.b9bj.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما