ویرایش جدیدی از نخستین جلد کتاب «بیماری‌های زنان نواک» با ترجمه مهرناز ولدان و عبدالرضا منصوری‌راد به پیشخان کتابفروشی‌ها رسيد.-
روی جلد کتاب
روی جلد کتاب

به گزارش خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا)، این کتاب با عنوان «بیماری‌های زنان برک و نواک» بر اساس ویرایش پانزدهم نسخه اصلی ترجمه و در هشت فصل تدوین شده است.

عبدالرضا منصوری‌راد، یکی از مترجمان این اثر، درباره مخاطبان اصلی این کتاب گفت: دانشجویان پزشکی و مامایی، دستیاران رشته تخصص زنان، پزشکان عمومی و همچنین متخصصان زنان و زایمان مخاطبان اصلی این کتابند و می‌توانند با مطالعه این کتاب از تغییرات ویرایش جدید مطلع شوند.

مترجم کتاب «شناخت‌درمانی» با بیان این‌که اصول عملی درمان در علم پزشکی، علوم پایه، مراقبت‏های اولیه و پیشگیری از بیماری‏ها و بیماری‏های عمومی دستگاه تناسلی زنان از مهم‌ترین سرفصل‌های کتاب «بیماری‌های زنان نواک» هستند، افزود: این کتاب نخستین بار حدود 70 سال پیش منتشر شد و مورد توجه قرار گرفت. در واقع این اثر در همان زمان کتابی مرجع بود و تاکنون 15 بار به چاپ رسیده است.

وی افزود: در این کتاب تازه‏ترین اطلاعات درباره بیماری‌های زنان ارایه شده و نویسنده با زبانی ساده و سلیس، مطالب تخصصی را بیان کرده و مفاهیم علمی زیربنایی و پایه مربوطه را در آن گنجانده است. 

این مترجم، با بیان این نکته که هدف مترجمان، ارایه ترجمه‌ای دقیق و روان برای تمامی دانش‏پژوهان رشته زنان بوده است، گفت: تلاش کردیم کتاب را با ترجمه‏ای روان و دقیق به دست مخاطب برسانیم و کوشیدیم تا حد امکان کتابی بدون غلط‏های املایی و ترجمه‏ای به دست مخاطب برسانیم.

دکتر منصوری‌راد با بیان این‌که در ویرایش جدید این کتاب، مطالب سنتی ژنیکولوژی در قالبی متفاوت و جدید ارایه شده است اظهار کرد: در نخستین فرصت و پس از چاپ ویراست جدید کتاب، این ترجمه بازنگری خواهد شد.

جلد نخست کتاب «بیماری‌های زنان نواک» با ترجمه دکتر مهرناز ولدان و دکتر عبدالرضا منصوری‌راد در 848 صفحه، با شمارگان دو هزار و 200 نسخه و به بهای 39 هزار و 800 تومان از سوی نشر ارجمند روانه بازار کتاب شده است.

کد مطلب : ۱۵۶۱۷۳
http://www.ibna.ir/vdca0in6e49nm61.k5k4.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

feedback
Iran, Islamic Republic of
مریم
سلام از کجا فایل را دانلود کنیم .