هفته کتاب در سیستان و بلوچستان صورت می‌گیرد

اهدای جایزه به 400 برگزیده مسابقات کتابخوانی

مدیر کل کتابخانه‌های عمومی استان سیستان و بلوچستان گفت: برگزیدگان مسابقات کتابخوانی برگزار شده از سوی این نهاد در طول سال جاری در هفته کتاب تجلیل می‌شوند. این افراد 400 نفرند و به رسم یادبود به آن‌ها جوایزی اهدا می‌شود.-
اسفندیار زیدآبادی‌نژاد
اسفندیار زیدآبادی‌نژاد

اسفندیار زیدآبادی‌نژاد در گفت‌وگو با خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا)، اظهار کرد: از دیگر برنامه‌های هفته کتاب در استان سیستان و بلوچستان، اجرای طرح جمع‌آوری کتاب‌های بی‌استفاده از مردم است که با همکاری شورای شهر زاهدان انجام می‌گیرد. 

وي اضافه کرد: برگزاری نمایشگاه تازه‌های کتاب در همه کتابخانه‌های استان و جشن هفته کتاب در سه‌شنبه (23 آبان)، پخش یک برنامه تلویزیونی درباره وضعیت مطالعه در استان و مقایسه آن با میانگین کشوری و معرفی کتاب‌های پرخواننده، از دیگر برنامه‌های اداره کل کتابخانه‌های عمومی سیستان و بلوچستان در هفته کتاب محسوب می‌شوند.

زید‌آبادی‌نژاد در پایان به عضویت رایگان تمامی هم‌استانی‌ها طی هفته کتاب در کتابخانه‌های عمومی اشاره کرد و گفت: با همکاری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان سیستان و بلوچستان از کتابخوانان نمونه، کتابداران نمونه و کتابخانه‌های برتر قدردانی می‌شود.

برنامه‌های بزرگداشت هفته کتاب از 20 تا 27 آبان در سراسر کشور برگزار می‌شوند.

کد مطلب : ۱۵۴۰۲۹
http://www.ibna.ir/vdcir5az3t1awu2.cbct.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما