کد QR مطلبدریافت صفحه با کد QR

برپایی 19 نمایشگاه در مازندران همزمان به هفته کتاب

21 آبان 1391 ساعت 12:45

مدیرکل کتابخانه‌های عمومی استان مازندران از برپایی 19 نمایشگاه کتاب در این استان همزمان با هفته کتاب خبر داد.-


محمداسماعیل امامزاده در گفت‌وگو با خبرگزار کتاب ایران (ایبنا)، اظهار کرد: در هر 19 شهرستان استان مازندران به مناسبت هفته کتاب (20 تا 27 آبان) نمایشگاه‌های کتابی برپا شده است که این نمایشگاه‌ها با ارایه آثار مکتوب با 50 درصد تخفیف، پذیرای علاقه‌مندان به کتابند.

امامزاده اضافه کرد: یکی دیگر از برنامه‌های اداره کل کتابخانه‌های عمومی استان مازندران در هفته کتاب، راه اندازی بخش شیعه‌شناسی در 60 کتابخانه عمومی استان است.

وی به دیگر برنامه‌های ویژه هفته کتاب در استان مازندران هم اشاره کرد و گفت: تجلیل از بهترین‌ها در حوزه کتاب و کتابخوانی، عضویت رایگان برای همه هم استانی‌ها، برگزاری مسابقات کتابخوانی و اهدای جایزه به نفرات برتر، از دیگر برنامه‌های ویژه هفته کتاب محسوب می‌شوند.

مدیرکل کتابخانه‌های عمومی استان مازندران در پایان به سایر برنامه‌ها هم اشاره کرد و افزود: برپایی نمایشگاه تازه‌های کتاب در همه کتابخانه‌های عمومی و برپایی نشست‌های ادبی مانند جلسه شعرخوانی در تاریخ 23 آبان در شهرستان قائم‌شهر از سوی کانون انجمن شعر و ادب اداره کل کتابخانه‌ها، سایر برنامه‌های هفته کتاب در استان مازندران به شمار می‌روند.

هفته کتاب از 20 تا 27 آبان در سارسر کشور برپاست.


کد مطلب: 154012

آدرس مطلب :
http://www.ibna.ir/fa/naghli/154012/برپایی-19-نمایشگاه-مازندران-همزمان-هفته-کتاب

ایبنا
  http://www.ibna.ir