در پژوهشگاه علوم انسانی و مطالعات فرهنگی

کتاب «تفکر و پژوهش» پایه ششم ابتدایی بررسی می‌شود

«تفکر و پژوهش به مدرسه می‌رود! فرصت‌ها و تهدیدها» عنوان نشستی درباره کتاب درسی جدید «تفکر و پژوهش» پایه ششم ابتدایی است که با حضور تعدادی از مولفان و طراحان کتاب‌های درسی در پژوهشگاه علوم انسانی و مطالعات فرهنگی برگزار می‌شود.-
جلد کتاب
جلد کتاب
به گزارش خبرگزاری کتاب ایران(ایبنا) به نقل از روابط عمومی پژوهشگاه علوم انسانی و مطالعات فرهنگی، به‌مناسبت روز جهانی کودک، گروه فلسفه برای کودکان و نوجوانان (فبک) پژوهشگاه علوم انسانی و مطالعات فرهنگی نشستی درباره کتاب درسی جدید «تفکر و پژوهش» پایه ششم ابتدایی برگزار می‌کند. این نشست سه‌شنبه (18 مهر) از ساعت 11 تا 13 برپا خواهد شد.

نشست «تفکر و پژوهش به مدرسه می‌رود! فرصت‌ها و تهدیدها» درباره کتاب درسی جدید «تفکر و پژوهش» پایه ششم ابتدایی با حضور حمیدرضا آیت‌اللهی، مسعود صفایی‌مقدم، ملیحه راجی، یحیی قائدی، حسین شیخ‌رضایی، سعید ناجی، روح‌الله کریمی، مراد یاری‌دهنوی و تعدادی از مولفان و طراحان کتاب‌های درسی در پژوهشگاه علوم انسانی و مطالعات فرهنگی برگزار می‌شود. 

پژوهشگاه علوم انسانی و مطالعات فرهنگی همچنین نشستی با عنوان «هم‌سویی و سوبرداشت‌های نظری از دیدگاه ویگوتسکی در برنامه فلسفه برای کودکان و نوجوانان» با سخنرانی مهرنوش هدایتی، سه‌شنبه (18 مهر) از ساعت 9 تا 10 صبح برگزار خواهد کرد.
 
«لو ویگوتسکی» روانشناس روسی، نگرش جدیدی را درباره شکل‌گیری مفاهیم و روش آموزش مطرح کرده است. هدایتی در سخنرانی خود به بررسی موارد اشتراک و افتراق این دو رویکرد و برنامه فلسفه برای کودکان می‌پردازد.

در این دو نشست که در بزرگراه کردستان، خیابان 64 غربی(ایرانشناسی) برگزار می‌شود، معلمان، مربیان و علاقه‌مندان به فلسفه، روانشناسی، تعلیم‌وتربیت و برنامه فلسفه برای کودکان و نوجوانان می‌توانند حضور داشته باشند.
کد مطلب : ۱۵۱۰۶۳
http://www.ibna.ir/vdcd9f0fsyt0kz6.2a2y.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

feedback
Iran, Islamic Republic of
نرگس
بسیار ضعیف