?> هفته‌ای یک کتاب چاپ می‌کنیم | ایبنا
مدیر نشر دانش زنجان:

هفته‌ای یک کتاب چاپ می‌کنیم

مدیر انتشارات «دانش» زنجان از زیر چاپ بودن چند اثر جدید در این انتشاراتی خبر داد و گفت: به طور میانگین هر هفته یک کتاب چاپ می‌کنیم.-
تصویر تزیینی است
تصویر تزیینی است

مهدی میرزاخان‌لو در گفت‌وگو با خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا)، اظهار کرد: در انتشارات دانش زنجان میانگین در هر ماه چهار کتاب برای چاپ فرستاده می‌شوند و از  کتاب‌های در دست چاپ، می‌توان به «زمینه روانشناسی شناختی» نوشته محمد مجتبی‌زاده، حسن اسدزاده و اکرم رجبی اشاره کرد.

میرزاخان‌لو اضافه کرد: این کتاب در شمارگان یک‌ هزار نسخه، 316 صفحه و قیمت 60 هزار ريال در آینده نزدیک وارد بازار کتاب می‌شود.

وی به دیگر کتاب‌های در دست چاپ انتشارات دانش زنجان هم اشاره کرد و گفت: «موش‌های مرده» که یک نمایشنامه خارجی است، با ترجمه زری محمدی در 32 صفحه و شمارگان یک‌ هزار نسخه ماه آینده وارد بازار می‌شود.

مدیر انتشارات دانش زنجان افزود: «پایه حقیقت» مجموعه داستان به قلم روح‌الله بهرامی، در شمارگان یک ‌هزار نسخه، 160 صفحه و قیمت 43 هزار ريال، از دیگر کتاب‌های در دست چاپ است. همچنین «کلید کامیابی» نوشته جواد محتاجی با 152 صفحه، شمارگان یک‌ هزار نسخه و قیمت 52 هزار ريال از دیگر کتاب‌های انتشارات دانش زنجان محسوب می‌شود.

میرزاخان‌لو در ادامه سایر کتاب‌های در دست چاپ را نیز معرفي كرد و گفت: «اصول آموزش ریاضی در دوره ابتدایی» نوشته حوید دافعی با شمارگان یک‌ هزار نسخه، 224 صفحه و بهای 50 هزار ريال، «خودآموز آمار به زبان ساده» با شمارگان یک‌هزار نسخه، 136صفحه و بهای 42 هزار ريال و «ترجمه نوین فارسی منظومه حیدربابا» به قلم مسعود احمدی در شمارگان یک ‌هزار نسخه، 272 صفحه و قیمت 110 هزار ريال، سایر کتاب‌های در دست چاپ انتشارات دانش زنجانند که به زودی به بازار می‌آیند.

کد مطلب : ۱۴۹۴۱۲
http://www.ibna.ir/vdciz3azrt1a552.cbct.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

تقدیر از مروجان کتابخوانی
نمایشگاه مجازی کتاب